04.07.2011, Komentáře: 6
Moje druhá kolka,jsem s ní naprosto spokojen,neprodám.
03.07.2011, Komentáře: 5
Moje první kolka. Přední rám, naviják Warn 3000, vyhřívané rukojeti a palec a prapodivně nainstalovanej TGB kuft. Další ...
28.06.2011, Komentáře: 4
Linhai 300 tornado 4x4, moje druhá, ta první byla 110.
27.06.2011, Komentáře: 0
Super stroj, velky vykon , velky krutiaci moment , je spolahliva ziadne problemy
27.06.2011, Komentáře: 3
Zakoupena jetá, najeto 3500 km, teprve se seznamuji :-)
26.06.2011, Komentáře: 4
Suzuki LTZ 400 LE rok 2008. Poridil jsem ji v zakladu a postupne si ji trosku vylepsim;)
22.06.2011, Komentáře: 6
První dojem je velice uspokojivý, zatím zkouším, co dokáže.
22.06.2011, Komentáře: 0
Měl jsem ji asi rok. Něco jsem na ní najezdil, ale kvalita i výkon nebyly podle mých představ, tak šla z domu.
22.06.2011, Komentáře: 10
700 s posilovačem,metalický lak desert red,zesílený přední i zadní speedrack, ITP kola, pneu Terra Cross, naviják warn 3...
21.06.2011, Komentáře: 15
CAN-AM Outlander Max 800R XT-P
21.06.2011, Komentáře: 8
Fox tlumiče,RPM osa,Houser ramena,pro armor našlapy,menší ráfky,upravy pro FMX,Stocky custom
18.06.2011, Komentáře: 4
Je to dvěstěpadesátka čína koupená jako první čtyřkolka pro začátečníka.
18.06.2011, Komentáře: 6
Klasika v LTD výbavě,oplechovaným podvozkem a pár drobnostmi,na 14\"kolech.
18.06.2011, Komentáře: 3
Prvni dojem dobrý,teprve ji zajíždim najeto asi 200km.Čeká mě první garančka tak snad si potom
pořádně zajezdim.
14.06.2011, Komentáře: 19
Nová od Polaris ČR na žlutejch...
11.06.2011, Komentáře: 13
Nová polárka s pořádným výkonem a perfektním podvozkem.
09.06.2011, Komentáře: 0
dobrá v terénu - nemá moc ráda vodu, na silnici se nehodí - pomalá
Uživatel:Koldas, Vytvořeno: 11. Září
Uživatel:casper, Vytvořeno: 21. Září
Uživatel:francoise, Vytvořeno: 24. Červenec
Uživatel:francoise, Vytvořeno: 24. Červenec
Uživatel:Tommi_82, Vytvořeno: 23. Červen
Uživatel:Svojza, Vytvořeno: 4. Prosinec
Uživatel:Jarin4X4, Vytvořeno: 28. Duben
Uživatel:Jarin4X4, Vytvořeno: 28. Duben
Uživatel:hejda11, Vytvořeno: 16. Říjen
Uživatel:Dutch500, Vytvořeno: 11. Únor
Uživatel:Jarin4X4, Vytvořeno: 28. Únor
Uživatel:Gregi, Vytvořeno: 5. Srpen
Uživatel:Reski, Vytvořeno: 3. Leden
Uživatel:PeeKay, Vytvořeno: 9. Prosinec
Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:2.17s