Zdar kluci když Vás tady vidím jak dáváte fotky a videa, tak jsem se musel konečně skámošit s videjkama na Youtube, takže zde je nástin mojí letošní dřevařské sezóny. Letos těžím měkotu a duby z polomů, protože jsou čerstvé a kurevsky těžké uvažuji dále o dalším zpracování na fošny a trámy. Dub je děsně drahej 
| 1. | Segway Fugleman UT6 X: solidní zákl... | 219× |
Starej dobrej Can am Commander 1000 Ltd v akci, ne...
04.02.2021, Od: topcars
Blokovani prednich kol viz forum
Znazorneno v cem je problem (DeltaForce 300 4x4)
03.06.2019, Od: JirkaAlagurm
Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.75s