QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Cipísek-Zdenda

Offline

Nick: Cipísek-Zdenda
Město: Teplice
Kraj: Ústecký
Věk: 39 let
ICQ: -
Web:

Poslední přihlášení: Včera Registrace: 03.12.2018

CF Moto Gladiator X850 (2018)

Úvodní informace o čtyřkolce:

Má to 4 kola... Motor... a taky řidítka, světla a klakson...

Zkušenosti, recenze, popis:

Prostě 4 kolka, proč psát 100x omílané elaboráty. Potřeboval jsem něco na chalupu na občasné řádění, na směřování prcků k tomuto koníčku ale mám málo času, koníčků strašně moc, hledal jsem tedy nějakou spolehlivou střední, nebo dejme tomu vyšší střední třídu, tohle se mi líbilo, (vybíral jsem ještě mezi Suzučím King Quadem bo mám doma několik motorek téže značky), nicméně mi fakt padla do oka a tak nějak sedla, tak jsem tedy zradil (soudruzi z Hamamatsu snad prominou) :D Navěsil jsem na to nějaké krámy a rámy a zatím spokojenost. Vím, že nemám tu nejšpičkovější značku ale to nebyl prozatím ani záměr, pokud toto splní mé očekávání, tak velká spokojenost a hlavně se mi fakt líbí... Nejspokojenější jsou ale děti a o tom to celé je :)

EDIT po cca 4 měsících a najetých 500km:

Mohutný výkon, monumentální zátah, leader ve své třídě. Tohle jsem před půl rokem slyšel, viděl pěknou kolku, řekl jsem si ok, Číňan a českej podnikatel už udělali krok kupředu a koupil jsem to. Čtyřkolka krásná, to jako opravdu jo, designově bomba ale to je tak vše. Shrnu to stručně. Kazový příplatkový lak, špatné spasování - kaplička přístrojů na jedné straně propadlá o 1 cm dolů, křivá kola - křivý svár na jednom z ramen, kolka táhne doprava, nikdo neví proč, přední seriový ochraný rám je na jedné straně od kapotáže 1 cm a na druhé straně 10 cm (prý standart u pracovní kolky za čtvrt mega), vůle v řízení jako prase tzn. kola stojí a řidítky lze hýbat o deset cm tam a deset cm zpět (prý je po 500km již ojetá a toto je standart), neskutečně skřípající kola a jako grande finále poloosy při propružení drhnou o krycí plechy... Pak se člověk dozví, jak vedení Journeymanu bylo někde v hi tech továrně kdesi v nějaké prdeli, jak je to tam hi tech, jaké samé div ne mimozemské technologie máme očekávat a jakého si dali stejka. Kurva a já se teda ptám aspoň na tu jednu nejbanálnější závadu, kterou u nás v bandě mělo 8 z deseti těhle jebek, proč když 90% majitelům těhle sraček skřípají brzdy, proč s tím nikdo laskavě něco neudělá namísto těch blitek o kosmických technologiích, enormní kvalitě a podobných nesmyslů? Kdybyste laskavě místo těch vašich ód na kvalitu raději něco dělali pro opravdové zlepšení kvality a neprsili se jenom kolik se prodalo, jak mohutné výkony máte, tak by to možná vypadalo jinak. Jenže on to je zase takový byznys po česku že?

Když jsem před půl rokem četl jednu zkušenost od mého známého, který koupil nějaké SMC, které se posralo hned na cestě z Journeymanu, pak znovu a znovu a znovu, zjistilo se mimo jiné že o ty hi tech příplatkové tlumiče drhnou polosy a kámoš čekal na opravu několik měsíců a nic aby pak kolku naložil na plato a vysypal jim to přímo u sídla a napsal si o pěníze zpět, říkal, jsem si, že to snad ani není možné... Inu, nyní jsem procitl také..

PS: jinak tomu mohutnému a brutálnímu stroji o litrovém obsahu, ze kterého děláte div ne raketoplán, natrhne prdel 570 ccm od konkurence jako nic.

Už nikdy více toto a po dvacetipěti letech strávených s japonskými motorkami se děsím toho, když slyším, že tenhle paskvil dělá něco na dvou kolech.

Víte co? Běžte do hajzlu s takovými nedodělky a ty sladké řečičky si vezměte sebou!

Fotogalerie:

Manuály:

Hodnocení čtyřkolky (recenze,fotky)

Hodnoceno:6x
Hodnocení jen pro přihlášené

Vyjížďka

Can-Am Outlander 500 Max

Čtyři roky ježdění bez problémů. Můžu každému jen doporučit:-)Kolku jsem prodal, ale u značky zůstanu:-).

Uživatel:Kabihk, Vytvořeno: 28. Červen

Linhai M550

Dnešní lehká 25km vyjížďka s Matt za za krásami okolí obce. Zajímavě nalezené poutní místo :D které tomu dodalo super nádech.

Uživatel:jerczy, Vytvořeno: 31. Květen

Oprava

CF Moto Gladiator X520

Vymena roztrzene manzety na zadni poloose.

Uživatel:Lukas150, Vytvořeno: 13. Červenec

TGB Blade 1000 EFI

9500km špatně dosedávali rychlosti. Proběhla výměna oleje v převodovce. Olej byl podivné bílé konzistence. Poté vše v pořádku.

Uživatel:Bimbo, Vytvořeno: 5. Únor

Havárie

Can-Am Outlander 850 XT-P MAX

Tak první poškození a první havárie - kolo na fotkách. Tenčí strom dokonale schovaný v trávě, ale nepřeletěl jsem přes řídítka, naštěstí. Všechno jina...

Uživatel:EnzeCZ, Vytvořeno: 9. Červenec

Polaris Sportsman 1000

Trošku se urvalo rameno ;)

Uživatel:TheWojtaZ15, Vytvořeno: 28. Květen

Montáž doplňku

Can-Am Outlander 570 Max

montáž predného a zadného rámu + bezdrôtové ovládanie navijaku

Uživatel:Bllesk, Vytvořeno: 2. Červen

Linhai M550

Dnes namontovány hliníkové ochranné kryty podvozku. Ještě zkusím dodělat kryt pod nášlapy.

Uživatel:xGrany, Vytvořeno: 1. Červen

Sraz

SMC Jumbo 720 R 4x4

Tak jsme už zjistili odkud jsou ty úlomky v motoru.

Uživatel:hejda11, Vytvořeno: 16. Říjen

Can-Am Spyder ST

Pohodový sraz Spyderů (y)

Uživatel:1Pegas, Vytvořeno: 6. Červen

Dovolená

SMC Jumbo 720 R 4x4

Víkend se synem na Hamrů na Jezeře. Počasí nic moc ale užili jsme si to. Tam porce začlo zlobit chlazení (pumpa)

Uživatel:hejda11, Vytvořeno: 5. Leden

Can-Am Outlander 850 XT-P MAX

Poprvé jsem vytáhl mého Outlandera do zahraničí. A to při příležitosti dovolené v Chorvatsku, kde jsem byl letos vůbec poprvé. Snažil jsem se předem...

Uživatel:EnzeCZ, Vytvořeno: 10. Září

Údržba

Can-Am Outlander 570 Max

prvá garančná prehliadka

Uživatel:Bllesk, Vytvořeno: 2. Červen

CF Moto 510 RX-A

13.3.2019 vyměněny náplně po 3250km, trošku dřív ale to neva. Při bližší kontrole zjištěny dvě povolené matky ze spoda na silentblocích motoru, jeden ...

Uživatel:Matt, Vytvořeno: 14. Březen

Přidat zápis do deníku

Nenechte si ujít

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2019 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.34s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce