kokoi napsal 04.05. v 19:34:
Chybí mi tam velikost pro "Nadprůměrné ženy"
Jizva napsal 04.05. v 19:19:
Je to dobrý,i bych si to určitě koupil.Ale kdyby to bylo úplně normálně k dostání
Jinak mám akorát vztek
koncak napsal 04.05. v 19:00:
naska zaimava, jen ten dedek ji ma nasazenou obracene
respektive vzhurunohama
Linhai LH-80DU: Lehce a v tichosti
Linhai Landforce 550L EPS: Fešák za pár
Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.74s