QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Quady na výstavách v Praze

Text: Ollie Roučková | Foto: Jiří Jevický | Datum: 07.03.2017 | Zobrazeno: 6464×

Quady na výstavách v Praze Tradiční začátek letošní motorkářské sezóny, výstavy Motosalon a Motocykl, jsou minulostí. V Letňanech padaly rekordy návštěvnosti, Motocykl nabídl již dobře zavedený 13. ročník Bohemian Custom Bike.


Kapitoly článku

  1. Výstavy Motosalon a Motocykl v Praze
  2. Kompletní fotogalerie

Výstava Motosalon

Osmý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se konal o uplynulém víkendu v pražských Letňanech, které dle prvních odhadů navštívilo 56 000 lidí, což překonalo pražský rekord z minulých let.

Letos poprvé obsadil Motosalon v Praze celkem 4 haly. Na ploše 16 600 metrů čtverečních se veletrhu zúčastnilo celkem 132 vystavovatelů s 271 značkami. Vůbec poprvé na Motosalonu vystavovaly všechny velké značky, které působí na českém motocyklovém trhu. Motosalon je jediným veletrhem, který zaštiťuje motosekce Svazu dovozců automobilů s účastí importérů. Víc se o motorkách na Motosalonu dozvíte ZDE.

Can Am:

S ohledem na čtyřkolky byl letošní Motosalon skromější, za to Can Am stánek pojal velkolepe a představil zde absolutní bombu Maverick X3 X rs Turbo, která byla obklopena: Spyder F3-T, Outlander 1000R Max LTD, Spyder RT-LTD, Spyder F3-S, Renegade 570R X xc

Dakarové a Rally stavby - Motosalon:

Kromě vystavovatelů se Motosalon již tradičně těšil účasti dakarských týmů a rally závodníků, trojice expozic nabídla pro fanoušky 4kolek trojici quadů. Bart racing team nabídl Dakyho aneb dakarovku přivezenou přímo z Francie a i samotný Zdeněk Tůma jí viděl po Dakaru v Letňanech poprvé.

MRG team představil kompletní techniku z Dakaru a dakarovku od Tomáše Kuběny. ASC Dukla Praha představila Rally stavbu od Yamahy připravenou pro Ollie.

LS2 přilby

Dovozce španělských přileb LS2 v Letňanech vystavoval kompletní modelovou řadu, včetně letošních novinek. Mezi ně patří přilba MX436 Pioneer Quarterback s vysokou variabilitou použití a zajímavým designem. Přilba je vybavená plexištítem, slunečním štítkem a ještě výsuvnou clonou, a dá se nosit jak s plexištítem, tak i s motokrosovými brýlemi.
Další novinkou je vyklápěcí helma Metro Firefly s vysouvací sluneční clonou se nejen na  cestování, ale i kratší výlety. Zaujme zajímavým designem a komfortem s fluorescenčními proužky, které ve tmě svítí. Aerodynamická skořepina z materiálu Kinetic Polymer Alloy (KPA) má nízkou hmotnost a vysokou odolnost proti proražení.

Výstava Motocykl:

Letos byla novinkou v pražských Holešovicích otevírací doba a ta byla od pátku do neděle. Tradiční součástí výstavy je samozřejmě již dobře zavedený 13. ročník Bohemian Custom Bike. Ten letos dostal trochu větší prostor a krom levého křídla, tak obsadil i nemalou plochu ve středové části. Kompletní článek o stavbách ZDE.

Quad Moto Shop:

I v Holešovicích se jednalo o velmi skromnou výstavu čtyřkolek. Největším vystavovatelem tak byl bezesporu Quad Moto Shop, který jak jsme zvyklý z minulých let obsadil nej prostor přímo v hlavní hale.
Quad Moto shop představil kompletní škálu Journeyman, Hytrack, Cectk a  kompletního příslušenství.

Handy Cup:

Handy cup představil své závodní plány pro rok 2017, kromě jiného si návštěvníci mohli odnést podpisy Richarda Mošny a Kiki Vaňkové. V rámci doprovodného programu vystupoval Richard Mošna na venkovní ploše, kde po celý víkend vyváděl krkolomné tríčky a přiváděl tak diváky do varu.
 

Stels - Ollie Racing Team:

V Holešovicích si svou premiéru odbyl první závodní Stels Václava Hucla, který po celý víkend trpělivě odpovídal na veškeré dotazy návštěvníků. Kromě závoďáka Venca představil kompletní zázemí Ollie Racing teamu.

Lazer:

Z příslušenství pak návštěvníci našli ve střední hale značky Lazer, iXS... U Lazer stánku stál ohřebený drak, kterého jste mohli vidět ve videu Protect your Freedom - Frozen lake session.

Kapitoly článku

  1. Výstavy Motosalon a Motocykl v Praze
  2. Kompletní fotogalerie

Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 1.00 Známkováno: 3x

Další články

Finntrail to je oblečení pro čtyřkolkáře do bláta a vody

30.05.2019, Novinky
Již více než 10 let firma Finntrail vyrábí profesionální ATV oblečení do vody a nejtěžších podmínek, oblečení, ve kterém...

Argo je konečně na českém trhu

16.05.2019, Novinky
ARGO je kanadský výrobce světově proslulých obojživelných vozidel, které jezdí po souši i po vodě. ARGO je ale také záro...

Elektroskútry Yadea a osmikolový obojživelník v režii ASP Group

17.12.2018, Novinky
Jednoznačně největší český zástupce na nejdůležitější evropské motocyklové výstavě EICMA pocházel ze Žebráku. Známý d...


Nenechte si ujít

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2019 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:2.02s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce