QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Quady na výstavách v Praze

Text: Ollie Roučková | Foto: Jiří Jevický | Datum: 07.03.2017 | Zobrazeno: 5539×

Quady na výstavách v Praze Tradiční začátek letošní motorkářské sezóny, výstavy Motosalon a Motocykl, jsou minulostí. V Letňanech padaly rekordy návštěvnosti, Motocykl nabídl již dobře zavedený 13. ročník Bohemian Custom Bike.


Kapitoly článku

  1. Výstavy Motosalon a Motocykl v Praze
  2. Kompletní fotogalerie

Výstava Motosalon

Osmý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se konal o uplynulém víkendu v pražských Letňanech, které dle prvních odhadů navštívilo 56 000 lidí, což překonalo pražský rekord z minulých let.

Letos poprvé obsadil Motosalon v Praze celkem 4 haly. Na ploše 16 600 metrů čtverečních se veletrhu zúčastnilo celkem 132 vystavovatelů s 271 značkami. Vůbec poprvé na Motosalonu vystavovaly všechny velké značky, které působí na českém motocyklovém trhu. Motosalon je jediným veletrhem, který zaštiťuje motosekce Svazu dovozců automobilů s účastí importérů. Víc se o motorkách na Motosalonu dozvíte ZDE.

Can Am:

S ohledem na čtyřkolky byl letošní Motosalon skromější, za to Can Am stánek pojal velkolepe a představil zde absolutní bombu Maverick X3 X rs Turbo, která byla obklopena: Spyder F3-T, Outlander 1000R Max LTD, Spyder RT-LTD, Spyder F3-S, Renegade 570R X xc

Dakarové a Rally stavby - Motosalon:

Kromě vystavovatelů se Motosalon již tradičně těšil účasti dakarských týmů a rally závodníků, trojice expozic nabídla pro fanoušky 4kolek trojici quadů. Bart racing team nabídl Dakyho aneb dakarovku přivezenou přímo z Francie a i samotný Zdeněk Tůma jí viděl po Dakaru v Letňanech poprvé.

MRG team představil kompletní techniku z Dakaru a dakarovku od Tomáše Kuběny. ASC Dukla Praha představila Rally stavbu od Yamahy připravenou pro Ollie.

LS2 přilby

Dovozce španělských přileb LS2 v Letňanech vystavoval kompletní modelovou řadu, včetně letošních novinek. Mezi ně patří přilba MX436 Pioneer Quarterback s vysokou variabilitou použití a zajímavým designem. Přilba je vybavená plexištítem, slunečním štítkem a ještě výsuvnou clonou, a dá se nosit jak s plexištítem, tak i s motokrosovými brýlemi.
Další novinkou je vyklápěcí helma Metro Firefly s vysouvací sluneční clonou se nejen na  cestování, ale i kratší výlety. Zaujme zajímavým designem a komfortem s fluorescenčními proužky, které ve tmě svítí. Aerodynamická skořepina z materiálu Kinetic Polymer Alloy (KPA) má nízkou hmotnost a vysokou odolnost proti proražení.

Výstava Motocykl:

Letos byla novinkou v pražských Holešovicích otevírací doba a ta byla od pátku do neděle. Tradiční součástí výstavy je samozřejmě již dobře zavedený 13. ročník Bohemian Custom Bike. Ten letos dostal trochu větší prostor a krom levého křídla, tak obsadil i nemalou plochu ve středové části. Kompletní článek o stavbách ZDE.

Quad Moto Shop:

I v Holešovicích se jednalo o velmi skromnou výstavu čtyřkolek. Největším vystavovatelem tak byl bezesporu Quad Moto Shop, který jak jsme zvyklý z minulých let obsadil nej prostor přímo v hlavní hale.
Quad Moto shop představil kompletní škálu Journeyman, Hytrack, Cectk a  kompletního příslušenství.

Handy Cup:

Handy cup představil své závodní plány pro rok 2017, kromě jiného si návštěvníci mohli odnést podpisy Richarda Mošny a Kiki Vaňkové. V rámci doprovodného programu vystupoval Richard Mošna na venkovní ploše, kde po celý víkend vyváděl krkolomné tríčky a přiváděl tak diváky do varu.
 

Stels - Ollie Racing Team:

V Holešovicích si svou premiéru odbyl první závodní Stels Václava Hucla, který po celý víkend trpělivě odpovídal na veškeré dotazy návštěvníků. Kromě závoďáka Venca představil kompletní zázemí Ollie Racing teamu.

Lazer:

Z příslušenství pak návštěvníci našli ve střední hale značky Lazer, iXS... U Lazer stánku stál ohřebený drak, kterého jste mohli vidět ve videu Protect your Freedom - Frozen lake session.

Kapitoly článku

  1. Výstavy Motosalon a Motocykl v Praze
  2. Kompletní fotogalerie

Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 1.00 Známkováno: 3x

Další články

Yamaha na příští rok vylepšuje svoje čtyřkolky a side-by-side

11.06.2018, Novinky
Japonská Yamaha uvolňuje detaily svých čtyřkolových modelů, připravených na příští sezónu. Na přetřes přišly užitkově-s...

CF Moto Gladiator X520 za lepší cenu

30.05.2018, Novinky
Journeyman snížil cenu silnějšího dvojčete nejprodávanější 4kolky Gladiatora X450. Model CF Moto Gladiator X520 je nyní ...

Yamaha představuje nové užitkové vozítko UMX

06.02.2018, Novinky
Yamaha spojuje svoje zkušenosti v oblasti vývoje golfových vozíků a pracovních ATV, aby uvedla na trh nové lehké užitkov...
English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2018 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:2.05s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce