asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

Výsledek vyhledávání ve Fóru

Text: Nick: Kde:

Bylo nalezeno 1743 záznamů.

Výpis výsledků vyhledávání:

Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-02 23:43:28)

Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale znacka uz tgb alebo access a tieto po

Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-03 12:19:44)

[quote]pistahufnagel>Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale znacka uz tgb al

Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-03 15:07:49)

[quote]ffugas>pistahufnagel>Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale znacka uz

Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-03 16:41:29)

[quote]Jarin4X4>ffugas>pistahufnagel>Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale

Access AX 700 (2019-10-08 20:01:55)

Ahoj prosim o pomoc.Potřebuji sehnat nakres zadní osy pro access tomahawk 300.Už nevím kam napsat.

Access AX 700 (2019-10-08 21:47:01)

Drobek1984> access-motor.cz/soubory-ke-stazeni">https://www.access-m...z/soubory-ke-stazeni

co potřebuješ je zde, napiš co potřebuješ poradím

Access AX 700 (2019-10-08 22:26:26)

Ale na access tomahawk 300

Access AX 700 (2019-10-14 11:21:37)

k.s.> To najdeš, je to toto. access-max-700-750/">https://www.vybercty...-access-max-700-750/

LINHAI (před vložením dotazu čtěte záhlaví!!!!) (2019-11-04 18:06:15)

Zdarec tak měl jsem možnost vlastnit 1 mesíc Linhai M550 EFI a stačilo!!Vykon hrozný ,strašně tvrda,na vylety s přítelkyní hruza to byl lepsi mnohem Access Max4!!! Je to spíš kolka na prací když jsem ji kupoval tak jsem

LINHAI (před vložením dotazu čtěte záhlaví!!!!) (2019-11-05 17:50:05)

No uvidíme ale myslim že budu spokojen byl jsem spokojen aj s vykonem na access max 4 jen chybělo 4x4 tady ho budu mít a ještě to bude o něco silnější a delši tak se snad po Linhai zas nespalim

Journeyman Gladiator X450 a X450-A EFI (2019-11-06 21:38:58)

Tak v sobotu jedu Pro X 450L EPS najeto 1300 km po 67 letem panovi ani ju nema ještě otevřenou pak pošlu foto , bude to moje 3 kolka první access max 4 spokojenost a pak 1 mesíc Linhai M550 EFI a uplna hruza ,už aby byla

Journeyman Gladiator X450 a X450-A EFI (2019-11-08 16:54:30)

Mano8> Přechazam spiš z access max4 300 a tam mě chybělo jen 4x4 ale aj tak jsem projel kde jsem chtěl a ten linhai M550 EFI měl jen 10,8kw a když jsem to chtěl otevřit tak mě řekli že to zkratí o dost životnost motoru a

jaká bude první (2019-12-15 21:00:45)

ušetři 60 tyček a kup si nějakýho Glada 500. https://motorky.bazo...k-tazne-zarizeni.php

To co píšeš za kolky jsou všecho totální průsery. To těch 25 radči v

Access AX 700 (2020-02-26 09:29:26)

Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo má na access max 650 zásuvku na tažné. Odkud jsou taženy kabely a jestli je tam nějaký konektor, pokud ano tak kde. Děkuji

KLUBOVNA POHODÁŘŮ ze severu (2020-03-21 18:20:21)

[quote]JURA>Ranaghar>JURA> díky za kontakt. No víš 500 už mám chtěl jsem něco silnějšího ... Vytáhnu z toho max 106 a to ještě z kopečka... Do prudkého kopce tak 70 víc ani prd. Ale určitě jsem chtěl aspoň 800 abych cíti

Access 400 (2020-04-02 14:44:17)

Zdarec hodně uvažuji o koupi toho stroje. Mohli byste se podělit o zkušenosti? Případně mi poradit jakej je rozdíl mezi tímhle http://www.baher.cz/TOMAHAWK-400 a access-motor.cz/ctyrkolky/tomahawk-400-black-e">https://www.access-m...tomahawk-400-black-e

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2020-04-19 10:16:42)

Ahoj mám access max 750 long, potřeboval bych rozkres dílů, konkrétně plastů abych mohl objednat nové. Děkuji za každé rady 🙂

Access AX 700 (2020-06-20 09:28:57)

sklopol2> Ahoj,cetl jsem ted tvuj starsi prispevek o prehrivani accessu,mam access 850 a stejny problem,hlavne kdyz jedu teren na pomalou ale i pri normalni jizde.zastavim a uz nenastartuji,necham vychladnout a pak norma

Ukazatel rychlosti (2020-07-04 10:21:27)

vefr> Dobrá tedy, zde si stáhni rozkres dílů pro svůj stroj. access-motor.cz/soubory-ke-stazeni">https://www.access-m...z/soubory-ke-stazeni

Kontrolky Access Max 4 (2020-07-09 16:25:26)

Může to být nefunkčnost osvětlení kontrolek i ten snímač. Pokud nastartuješ se zařazenou rychlostí D či 1 bez brzdy, je to čidlo, jinak jen osvětlení. Na stránkách Access motor si stáhni rozkres dílů a tam najdeš vše.

Access Max 800i LT EPS (2020-08-14 11:00:50)

AHOJ,OZVE SE MI NĚKDO,KDO MÁ TAKÉ ACCESS SHADE 850?NA VÝMENU ZKUŠENOSTÍ O TÉTO KOLCE?JÁ JI JEZDÍM TŘETÍ ROK.

Yamaha Raptor - Vše kolem této čtyřkolky (2020-09-14 18:37:37)

Měl jsem docela jasnou volbu v téhle kolce Je aspoň něco podobnýho co je víceméně legální a stojí za to? Koukal jsem, že něco podobnýho má access, ale ten warrior mi přijde jako ubohá napodobenina, takže mi zbejva pak

Výběr užitkové čtyřkolky 4x4 i 2x4 v jednom (2020-09-22 06:46:17)

Pospa.NET> Náklonost ke kamnum? Mám já snad 4kolku CanAm? To jsi se moc netrefil. Já měl 3 x nový TGB a teď mám druhýho ojetýho Polarise, takže jsi zcela mimo mísu. Proč lidi co začínali na TGB, Access, CF Moto, Linhay,

Nestartuje (2020-09-22 13:32:55)

Pokud to máš access 300,400 tak to dělala svíčka nebo fajfka při namočení,další věc že svíce neházela jiskru pod tlakem.Oddělal jsem takhle asi 3 svíce že dostala šupu a prostě to nešlo natočit.

Výběr užitkové čtyřkolky 4x4 i 2x4 v jednom (2020-09-22 17:19:53)

[quote]1Pegas>Pospa.NET> Náklonost ke kamnum? Mám já snad 4kolku CanAm? To jsi se moc netrefil. Já měl 3 x nový TGB a teď mám druhýho ojetýho Polarise, takže jsi zcela mimo mísu. Proč lidi co začínali na TGB, Access, CF

Nestartuje (2020-09-23 08:13:05)

Tak tohle bude ještě sranda... Zaměřil jsem se na baterii, protože byla hned KO (i když jsem to napojil na auto), nezdál se mi startér, tak jsem ho změřil a byl tam zkrat, tak jsem ho rozebral a byl prořízlej vodič u uhl

Zacatecnik (2020-12-01 18:58:58)

ZDar ja začínal na Access Max4 300 a dobrá volba nelituji toho !!!ted mam gladiátora x 450 a taky paráda !!

Zacatecnik (2020-12-01 21:09:53)

Tgb 425 je největší omyl světa,mě se zda ze to není ani 4x4,zadek napevno osa,
Access max je 2kolka
Smc Jumbo 2kolka
Cf moto gladiator- 4x4,nezávisle zavěšení kol,držák to je,levné dily,všude jsou věci na to a všichni

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-02-13 18:08:09)

Ahojte mám Access 650, najeto cca 1500 km, po servisu v cca 1100 km. Začala mi blikat v průběhu převážení dřeva nápis OIL, pak u kdykoliv po nastartování. Tak jsem to vypnul, druhý den měřil hladinu za studena, přišlo mi

Starsi Quad do 75tis (2021-02-21 20:01:14)

Access nebo gladiátor!!!

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-05-29 14:53:50)

Ahoj chlapi mám ACCESS MAX 700 při jizde mi chcipnul a nejde nastartovat sviti kontrolka simbol motoru(u auta diagnostika) nevi nekdo kde hledat sam než ji nekam odvezu

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-07-07 22:04:13)

Access 750 max, klasika jen někdy v malých otáčkách cuká,při ubrání plynu by motor zhasl,ve vyšších otáčkách jde normálně.Tak nevím kde začít hledat.Má někdo nápad?

Access 300 nestartuje (2021-08-09 23:12:12)

Zdravim muzete mi prosim poradit access tomahawk 300LTD vytahl sem po nejake delsi dobe ctyrkolku a nechce mi startovat elektricky pres strater jen toci toci ale nechytne na rucni start chytne na drcnuti.Nevite pocem se

Access, štartér točí motor neštartuje (2021-08-10 00:58:50)

Zdravim muzete mi prosim poradit access tomahawk 300LTD vytahl sem po nejake delsi dobe ctyrkolku a nechce mi startovat elektricky pres strater jen toci toci ale nechytne na rucni start chytne na drcnuti.Nevite pocem se

Access nestartuje. (2021-08-10 01:01:20)

Zdravim muzete mi prosim poradit access tomahawk 300LTD vytahl sem po nejake delsi dobe ctyrkolku a nechce mi startovat elektricky pres strater jen toci toci ale nechytne na rucni start chytne na drcnuti.Nevite pocem se

Tom nejde za plynem (2022-07-05 00:04:08)

Kde se prosím nastavuje bohatost směsi na karburatoru access tomahawk 300.?
Když přidám plyn, tak mi motor zdechá. Děkuji

Chyba P0154 - ako resetovať ? (2022-07-09 19:55:32)

Zdravím borci tak jsem na ACCESS 75O MAX vyměníl řídící jednotku.Chvíli to bylo dobrý,ale už zase kolísá volnoběh
a někdy cuká tak do 4 tisíc otáček.Je to prostě zábava vlastnit takovou značku.Neřešil jste někdo podobný

Koupě elektrické čtyřkolky (2022-08-31 05:35:10)

Dase> Access Tomahawk 250, je to s variátorem a zábavné, celkem to i drží. Ale pokud se takhle chováš normálně, měl by ses naučit, že ne všichni budou mít tobě vyhovující názor. Lidé co ti tu radí jsou vesměs uživatelé s

Nestartuje (2022-10-13 10:38:55)

Tak z prdele klika, hledal jsem včera půl dne a povedlo se mi dopátrat podrobný kusovník karbecu. Jen pro info, kdyby to taky někdo řešil, je to karburátor Mikuni BSR33-78.
https://www.datapart...en/goes/goes-300s-ac

MAX SPEED (2022-11-06 19:30:05)

Trošku offtopic😂 Ja bez větru Access Tomahawk 400- 106Km🙃

Jinling 250 JLA-21B (2022-11-13 00:57:51)

Ahoj... já musím říct, že tato čtyrkolka byla nejlepší pro mě, jako pro začátečníka.. je docela živá, má manuál řazení, a je krásná❤...a každý den je třeba něco potahovat, a nebo nejlíp vyměnit ( bavím se o podvoz

Access AX 700 (2023-01-23 05:44:40)

Zdravím a když už tady píšu,tak nevíte někdo, jestli má Access 700 přítup k převodovým kolům aniž bych musel půlit motor?Děkuji za případné rady a odpovědi.

Vybavenie ŠPZ (2023-06-02 11:59:12)

Ahojte, ja mam trosku specifickejsi problem. Chcem dat stvorkolku na normalne biele znacky, je to dovoz z Ceska, mam k nej cesky TP, kupno predajnu zmluvu a prehlasenie/suhlas od majitela, ze neplanuje stvorkolku prihlas

Vybavenie ŠPZ (2023-06-10 12:31:17)

paul44> Ano, vyzera to tak. Ale som v kontakte s oficialnym dodavatelom stvorkoliek Access pre CR a SR a vyzera to, ze tam bude nejaka moznost to opat prihlasit na papiere. Ak budem mat nejake nove info, napisem sem, moz

tipy,rady??hlavne zkusenosti?? (2023-09-18 22:07:37)

Dobry vecer prajem.
Chcem sa opytat.
Kupil,som access 750.
Aky motorovy olej tam ide
Popripade je zvlast alebo spolu z prevodovku.
Druha otazka. Aky ma byt remen variatora.
Kedy ho menit.

Vopred dakujem za od

Karburátor (2023-10-01 07:28:58)

Ahoj potrebuji poradit na access tomahawk 300 schanim těsnící gumičku do karburatoru.Nevite nekdo kde se da objednat nebo koupit?

řemen variatoru (2024-01-14 21:10:42)

Zdravím, jak mám vyměnit klinak?😁na access tomahawk 250



English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.12s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce