Bylo nalezeno 1743 záznamů.
Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-02 23:43:28)
Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale znacka uz tgb alebo access a tieto po
Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-03 12:19:44)
[quote]pistahufnagel>Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale znacka uz tgb al
Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-03 15:07:49)
[quote]ffugas>pistahufnagel>Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale znacka uz
Pomoc s výběrem dle zkušeností ostatních (2019-09-03 16:41:29)
[quote]Jarin4X4>ffugas>pistahufnagel>Hellouuu evrybady :D riesim taku vec a zasiel som si tu pre radu... zvazujem kupu stvorkolky Suzuki KQ 750axi jazdenka s 9500km za 5000€ alebo mam ist uz do novej za dajaky 7500€ ale
Access AX 700 (2019-10-08 20:01:55)
Ahoj prosim o pomoc.Potřebuji sehnat nakres zadní osy pro access tomahawk 300.Už nevím kam napsat.
Access AX 700 (2019-10-08 21:47:01)
Drobek1984> access-motor.cz/soubory-ke-stazeni">https://www.access-m...z/soubory-ke-stazeni
co potřebuješ je zde, napiš co potřebuješ poradím
Access AX 700 (2019-10-08 22:26:26)
Ale na access tomahawk 300
Access AX 700 (2019-10-14 11:21:37)
k.s.> To najdeš, je to toto. access-max-700-750/">https://www.vybercty...-access-max-700-750/
LINHAI (před vložením dotazu čtěte záhlaví!!!!) (2019-11-04 18:06:15)
Zdarec tak měl jsem možnost vlastnit 1 mesíc Linhai M550 EFI a stačilo!!Vykon hrozný ,strašně tvrda,na vylety s přítelkyní hruza to byl lepsi mnohem Access Max4!!! Je to spíš kolka na prací když jsem ji kupoval tak jsem
LINHAI (před vložením dotazu čtěte záhlaví!!!!) (2019-11-05 17:50:05)
No uvidíme ale myslim že budu spokojen byl jsem spokojen aj s vykonem na access max 4 jen chybělo 4x4 tady ho budu mít a ještě to bude o něco silnější a delši tak se snad po Linhai zas nespalim
Journeyman Gladiator X450 a X450-A EFI (2019-11-06 21:38:58)
Tak v sobotu jedu Pro X 450L EPS najeto 1300 km po 67 letem panovi ani ju nema ještě otevřenou pak pošlu foto , bude to moje 3 kolka první access max 4 spokojenost a pak 1 mesíc Linhai M550 EFI a uplna hruza ,už aby byla
Journeyman Gladiator X450 a X450-A EFI (2019-11-08 16:54:30)
Mano8> Přechazam spiš z access max4 300 a tam mě chybělo jen 4x4 ale aj tak jsem projel kde jsem chtěl a ten linhai M550 EFI měl jen 10,8kw a když jsem to chtěl otevřit tak mě řekli že to zkratí o dost životnost motoru a
jaká bude první (2019-12-15 21:00:45)
ušetři 60 tyček a kup si nějakýho Glada 500. https://motorky.bazo...k-tazne-zarizeni.php
To co píšeš za kolky jsou všecho totální průsery. To těch 25 radči v
Access AX 700 (2020-02-26 09:29:26)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo má na access max 650 zásuvku na tažné. Odkud jsou taženy kabely a jestli je tam nějaký konektor, pokud ano tak kde. Děkuji 
KLUBOVNA POHODÁŘŮ ze severu (2020-03-21 18:20:21)
[quote]JURA>Ranaghar>JURA> díky za kontakt. No víš 500 už mám chtěl jsem něco silnějšího ... Vytáhnu z toho max 106 a to ještě z kopečka... Do prudkého kopce tak 70 víc ani prd. Ale určitě jsem chtěl aspoň 800 abych cíti
Oprava spojky-výměna (2020-03-30 11:41:56)
Najdi si co potřebuješ. access-motor.cz/soubory-ke-stazeni">https://www.access-m...z/soubory-ke-stazeni
Oprava spojky-výměna (2020-03-30 11:44:28)
Spojka třeba tady access-tomahawk-250-300-400/">https://www.vybercty...omahawk-250-300-400/
Access 400 (2020-04-02 14:44:17)
Zdarec hodně uvažuji o koupi toho stroje. Mohli byste se podělit o zkušenosti? Případně mi poradit jakej je rozdíl mezi tímhle http://www.baher.cz/TOMAHAWK-400 a access-motor.cz/ctyrkolky/tomahawk-400-black-e">https://www.access-m...tomahawk-400-black-e
Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2020-04-19 10:16:42)
Ahoj mám access max 750 long, potřeboval bych rozkres dílů, konkrétně plastů abych mohl objednat nové. Děkuji za každé rady 🙂
Access AX 700 (2020-06-20 09:28:57)
sklopol2> Ahoj,cetl jsem ted tvuj starsi prispevek o prehrivani accessu,mam access 850 a stejny problem,hlavne kdyz jedu teren na pomalou ale i pri normalni jizde.zastavim a uz nenastartuji,necham vychladnout a pak norma
Ukazatel rychlosti (2020-07-04 10:21:27)
vefr> Dobrá tedy, zde si stáhni rozkres dílů pro svůj stroj. access-motor.cz/soubory-ke-stazeni">https://www.access-m...z/soubory-ke-stazeni
Kontrolky Access Max 4 (2020-07-09 16:25:26)
Může to být nefunkčnost osvětlení kontrolek i ten snímač. Pokud nastartuješ se zařazenou rychlostí D či 1 bez brzdy, je to čidlo, jinak jen osvětlení. Na stránkách Access motor si stáhni rozkres dílů a tam najdeš vše.
Access Max 800i LT EPS (2020-08-14 11:00:50)
AHOJ,OZVE SE MI NĚKDO,KDO MÁ TAKÉ ACCESS SHADE 850?NA VÝMENU ZKUŠENOSTÍ O TÉTO KOLCE?JÁ JI JEZDÍM TŘETÍ ROK.
Yamaha Raptor - Vše kolem této čtyřkolky (2020-09-14 18:37:37)
Měl jsem docela jasnou volbu v téhle kolce
Je aspoň něco podobnýho co je víceméně legální a stojí za to? Koukal jsem, že něco podobnýho má access, ale ten warrior mi přijde jako ubohá napodobenina, takže mi zbejva pak
Výběr užitkové čtyřkolky 4x4 i 2x4 v jednom (2020-09-22 06:46:17)
Pospa.NET> Náklonost ke kamnum? Mám já snad 4kolku CanAm? To jsi se moc netrefil. Já měl 3 x nový TGB a teď mám druhýho ojetýho Polarise, takže jsi zcela mimo mísu. Proč lidi co začínali na TGB, Access, CF Moto, Linhay,
Nestartuje (2020-09-22 13:32:55)
Pokud to máš access 300,400 tak to dělala svíčka nebo fajfka při namočení,další věc že svíce neházela jiskru pod tlakem.Oddělal jsem takhle asi 3 svíce že dostala šupu a prostě to nešlo natočit.
Výběr užitkové čtyřkolky 4x4 i 2x4 v jednom (2020-09-22 17:19:53)
[quote]1Pegas>Pospa.NET> Náklonost ke kamnum? Mám já snad 4kolku CanAm? To jsi se moc netrefil. Já měl 3 x nový TGB a teď mám druhýho ojetýho Polarise, takže jsi zcela mimo mísu. Proč lidi co začínali na TGB, Access, CF
Nestartuje (2020-09-23 08:13:05)
Tak tohle bude ještě sranda... Zaměřil jsem se na baterii, protože byla hned KO (i když jsem to napojil na auto), nezdál se mi startér, tak jsem ho změřil a byl tam zkrat, tak jsem ho rozebral a byl prořízlej vodič u uhl
Zacatecnik (2020-12-01 18:58:58)
ZDar ja začínal na Access Max4 300 a dobrá volba nelituji toho !!!ted mam gladiátora x 450 a taky paráda !!
Zacatecnik (2020-12-01 21:09:53)
Tgb 425 je největší omyl světa,mě se zda ze to není ani 4x4,zadek napevno osa,
Access max je 2kolka
Smc Jumbo 2kolka
Cf moto gladiator- 4x4,nezávisle zavěšení kol,držák to je,levné dily,všude jsou věci na to a všichni
Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-02-13 18:08:09)
Ahojte mám Access 650, najeto cca 1500 km, po servisu v cca 1100 km. Začala mi blikat v průběhu převážení dřeva nápis OIL, pak u kdykoliv po nastartování. Tak jsem to vypnul, druhý den měřil hladinu za studena, přišlo mi
Starsi Quad do 75tis (2021-02-21 20:01:14)
Access nebo gladiátor!!!
Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-05-29 14:53:50)
Ahoj chlapi mám ACCESS MAX 700 při jizde mi chcipnul a nejde nastartovat sviti kontrolka simbol motoru(u auta diagnostika) nevi nekdo kde hledat sam než ji nekam odvezu
Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-07-07 22:04:13)
Access 750 max, klasika jen někdy v malých otáčkách cuká,při ubrání plynu by motor zhasl,ve vyšších otáčkách jde normálně.Tak nevím kde začít hledat.Má někdo nápad?
Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2021-07-26 02:38:30)
IntruderVS1400> access-tomahawk-400-t3-2/">https://www.vybercty...s-tomahawk-400-t3-2/
Access 300 nestartuje (2021-08-09 23:12:12)
Zdravim muzete mi prosim poradit access tomahawk 300LTD vytahl sem po nejake delsi dobe ctyrkolku a nechce mi startovat elektricky pres strater jen toci toci ale nechytne na rucni start chytne na drcnuti.Nevite pocem se
Access, štartér točí motor neštartuje (2021-08-10 00:58:50)
Zdravim muzete mi prosim poradit access tomahawk 300LTD vytahl sem po nejake delsi dobe ctyrkolku a nechce mi startovat elektricky pres strater jen toci toci ale nechytne na rucni start chytne na drcnuti.Nevite pocem se
Access nestartuje. (2021-08-10 01:01:20)
Zdravim muzete mi prosim poradit access tomahawk 300LTD vytahl sem po nejake delsi dobe ctyrkolku a nechce mi startovat elektricky pres strater jen toci toci ale nechytne na rucni start chytne na drcnuti.Nevite pocem se
Tom nejde za plynem (2022-07-05 00:04:08)
Kde se prosím nastavuje bohatost směsi na karburatoru access tomahawk 300.?
Když přidám plyn, tak mi motor zdechá. Děkuji
Chyba P0154 - ako resetovať ? (2022-07-09 19:55:32)
Zdravím borci tak jsem na ACCESS 75O MAX vyměníl řídící jednotku.Chvíli to bylo dobrý,ale už zase kolísá volnoběh
a někdy cuká tak do 4 tisíc otáček.Je to prostě zábava vlastnit takovou značku.Neřešil jste někdo podobný
Koupě elektrické čtyřkolky (2022-08-31 05:35:10)
Dase> Access Tomahawk 250, je to s variátorem a zábavné, celkem to i drží. Ale pokud se takhle chováš normálně, měl by ses naučit, že ne všichni budou mít tobě vyhovující názor. Lidé co ti tu radí jsou vesměs uživatelé s
Nestartuje (2022-10-13 10:38:55)
Tak z prdele klika, hledal jsem včera půl dne a povedlo se mi dopátrat podrobný kusovník karbecu. Jen pro info, kdyby to taky někdo řešil, je to karburátor Mikuni BSR33-78.
https://www.datapart...en/goes/goes-300s-ac
MAX SPEED (2022-11-06 19:30:05)
Trošku offtopic😂 Ja bez větru Access Tomahawk 400- 106Km🙃
Jinling 250 JLA-21B (2022-11-13 00:57:51)
Ahoj... já musím říct, že tato čtyrkolka byla nejlepší pro mě, jako pro začátečníka.. je docela živá, má manuál řazení, a je krásná❤...a každý den je třeba něco potahovat, a nebo nejlíp vyměnit ( bavím se o podvoz
Access AX 700 (2023-01-23 05:44:40)
Zdravím a když už tady píšu,tak nevíte někdo, jestli má Access 700 přítup k převodovým kolům aniž bych musel půlit motor?Děkuji za případné rady a odpovědi.
Vybavenie ŠPZ (2023-06-02 11:59:12)
Ahojte, ja mam trosku specifickejsi problem. Chcem dat stvorkolku na normalne biele znacky, je to dovoz z Ceska, mam k nej cesky TP, kupno predajnu zmluvu a prehlasenie/suhlas od majitela, ze neplanuje stvorkolku prihlas
Vybavenie ŠPZ (2023-06-10 12:31:17)
paul44> Ano, vyzera to tak. Ale som v kontakte s oficialnym dodavatelom stvorkoliek Access pre CR a SR a vyzera to, ze tam bude nejaka moznost to opat prihlasit na papiere. Ak budem mat nejake nove info, napisem sem, moz
tipy,rady??hlavne zkusenosti?? (2023-09-18 22:07:37)
Dobry vecer prajem.
Chcem sa opytat.
Kupil,som access 750.
Aky motorovy olej tam ide
Popripade je zvlast alebo spolu z prevodovku.
Druha otazka. Aky ma byt remen variatora.
Kedy ho menit.
Vopred dakujem za od
Karburátor (2023-10-01 07:28:58)
Ahoj potrebuji poradit na access tomahawk 300 schanim těsnící gumičku do karburatoru.Nevite nekdo kde se da objednat nebo koupit?
řemen variatoru (2024-01-14 21:10:42)
Zdravím, jak mám vyměnit klinak?😁na access tomahawk 250

Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.12s