QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

Pravidla diskusního fora

Provozovatel portálu Quadmania.cz nezodpovídá za obsah komentářů a příspěvků, umístěných v diskusním fóru, taktéž nezodpovídá za porušování práv duševního vlastnictví ani jiných práv uživatele.

1. Pouze slušné a konstruktivní příspěvky
a) Ve fórech prosím nenapadejte ostatní diskutující. Na portálu Quadmania.cz je cílem přátelská atmosféra a ostatní nejsou na jakékoli osobní útoky zvědaví. Veškeré osobní spory prosím řešte mimo veřejné diskuse (icq, email, případně osobně).
b) Fórum není chat. Nemáte-li k příspěvku konstruktivní odpověď, prosím neodpovídejte. Uvědomte si, že příspěvky si přečte i několik tisíc uživatelů. Před odesláním se tedy prosím zamyslete, zda váš příspěvek má nějakou "přidanou hodnotu", tj může být pro ostatní nějakým způsobem přínosný.
c) Nevkládejte také do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez jejich souhlasu. Tyto příspěvky budeme mazat. Od toho jsou tu "Soukromé zprávy".

2. Držte se tématu
a) Je ve vašem zájmu vybrat správnou diskusi pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky budou přesunuty.
b) Používejte výstižné nadpisy témat. Nadpisy jako "prosím poraďte", "všichni sem" nebo "jakou vybrat" jsou špatně zvolené. Vždy buďte konkrétnější a výstižnější, např. "Jakou vybrat: Polaris nebo Can-Am?".

3. Zákaz propagace
a) Fórum není místo pro bezplatnou reklamu. Navštěvované diskuse jsou pochopitelně lákadlem pro řadu firem. Pro ty jsme vytvořili sekci "sponzoři" ve většině rubrik, kde mají možnost své prezentace.
b) Příspěvky s komerčním podtextem v tématech od firem či obchodníků budou odstraněny nebo redukovány.
c) Fórum není bazar
d) Avatar, Nick ani podpis nesmí mít reklamní charakter vedoucí mimo forum Quadmania.cz. Nesmí být propagována konkureční stránka ani firemní web bez předchozí souhlasu provozovatele webu Quadmania.cz

4. Dodržujte platné zákony
a) Tato diskuse neslouží ke sdílení informací a odkazů o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány a autoři v rámci možností vyloučeni.
b) Příspěvky porušující zákony ČR (např. rasová diskriminace atd.) budou vymazány. Údaje o pisateli navíc mohou být v případě vyžádání předány orgánům činným v trestním řízení.

c) Vyhněte se v našem diskusím fóru možným pomluvám. Všechny texty, fotografie a odkazy, které nejsou právnicky a úředně podložené jako přímá fakta budou odstraněny. Není v silách serveru Quadmania.cz, aby každý případ sám prověřoval.
Pokud máte pochybnosti, že někdo porušuje zákony ČR a podniká "neférovým způsobem", obraťte se prosím na orgány činné v trestním řízení, ČOI nebo jiné média (tisk, televize), které se tímto zabývají. Rádi posléze právně a úředně doložené výsledky na našem serveru zveřejníme. My nejsme soudci, abychom řešili každý případ samostatně a zjišťovali, kdo má pravdu a kdo ne.

Snahou provozovatelů a tvůrců Quadmania.cz je přátelská atmosféra. Stačí k tomu jen velmi málo - chovat se slušně a ohleduplně vůči ostatním.

V případě porušení těchto pravidel může provozovatel diskusního fóra uživateli zamezit přístup na stránky Quadmania.cz a vložení nových příspěvků do fóra.

Děkujeme, že používáte naše fórum.English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2024 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.05s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce