QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

O Quadmania.cz

Čtyřkolky na internetu

V roce 2008 jsme spustili nový server Quadmania.cz, který je sesterským projektem úspěšného webu Motorkáři.cz na českém internetu. Stejně jako v případě motorek nabízíme i pro čtyřkolkáře ucelený portál se všemi službami, který je hlavním místem pro setkávání všech „quadmaniaků“ na českém internetu a kompletním zdrojem informací, zkušeností a novinek z této oblasti.

Ve zpravodajské části jsme kromě dalších článků a reportáží zveřejnili 50 vlastních redakčních testů čtyřkolek nabízených na našem trhu.

V databázi čtyřkolek si své stroje registrovalo již přes sedm set majitelů a velká část z nich se aktivně zapojuje do diskuzí na našem Fóru.

Překvapil nás také velký zájem o sekci Bazar určený pro bezplatnou soukromou inzerci čtyřkolek a souvisejícího příslušenství.

Díky propagaci portálu Quadmania.cz na webu Motorkáři.cz a souběžnou inzercí v motocyklových a offroadových časopisech jsme přitáhli velkou část nadšenců do čtyřkolek a pomohli jim začít formovat podobnou zájmovou komunitu, jaká již funguje u motorek

Portfolio služeb

Články
V sekci Články jsou několikrát za týden zveřejňovány nové aktuality ze světa čtyřkolek, reportáže z akcí a výstav. Každý týden zde vycházejí naše vlastní redakční testy nových modelů čtyřkolek na našem trhu a další novinky.

Závody
Speciální sekce o sportu. Nabízí čerstvé zprávy nejen ze závodů, ale také fotogalerie, reportáže, rozhovory a výsledky. Jde o vyhledávanou sekci především mezi amatérskými závodníky a čtyřkolkáři.

Bazar

Sekce Bazar je účinnou formou nabídky ojetých a nových čtyřkolek. Sekce je vhodná také pro prodej příslušenství a náhradních dílů. Jde o vyhledávanou a hodně sledovanou stránku mezi všemi českými čtyřkolkáři.

QUAD Databáze
Databáze obsahuje ucelený a přehledný katalog všech nových i starších čtyřkolek na našem trhu. Jeho nedílnou součástí je databáze více než 700 čtyřkolkářů, kteří si zde zadali profily svých čtyřkolek. Tako sekce je vynikajícím reklamním místem pro firmy, které svým zákazníkům nabízí nové stroje, ale i servis a další zázemí po koupi. Databáze je také hodně navštěvovaná potencionálními novými zákazníky, kteří se rozhodují pro koupi nového stroje a hledají zde informace z našeho katalogu nebo zkušenosti přímo od zde registrovaných čtyřkolkářů.

Video
Video přímo ze sedla nového modelu čtyřkolky řítící se v terénu osloví mnohem intenzivněji než textový popis. Kromě našich vlastních redakčních videí z testů a akcí zde najdete i videa z internetu a videoprezentace firem a nových modelů čtyřkolek.

Katalog firem
Na přání našich uživatelů provozujeme také Katalog čtyřkolkářských firem, který obsahuje všechny důležité firmy a umožňuje vyhledávání podle produktů, měst či služeb. Pokud v katalogu chybíte, neváhejte nás kontaktovat. V této sekci nabízíme též plošnou reklamu, která upoutá uživatele hledající nové vybavení či servis a služby pro svoji čtyřkolku.

Akce a srazy
V této specializované sekci nechybí oblíbený kalendář akcí a čtyřkolkových srazů. Čtenáři zde najdou i množství cestopisů a článků. Reklama v této sekci je vhodná k oslovení zejména cestovně založených čtyřkolkářů, ale i k prezentaci turisticky zajímavých objektů, jako jsou sportovní areály, hotely či restaurace orientované na čtyřkolkáře.

Fórum
Naše diskuzní fórum je dominantním kontaktním místem mezi českými čtyřkolkáři. Denně jej navštěvují stovky čtyřkolkářů, kteří zde rozebírají všechna témata týkající se čtyřkolek. Jde o zdroj mnoha cenných zkušeností, ale i názorů a rad při řešení nejrůznějších technických problémů. Zkrátka na tomto místě to opravdu žije a každý den zde přibude před 500 nových příspěvků.

Mediální spolupráce a podpora

Navázali jsme mediální spolupráci s amatérskými i profesionálními sportovními poháry v oblasti čtyřkolek a jsme mediálními partnery celé řady akcí, například ITP ESSOX CUP - MČR čtyřkolek.

Inzerce


Na závěr bychom rádi poděkovali našim inzertním partnerům a dovozcům čtyřkolek za spolupráci a poskytování nových modelů k redakčním testům a dalším akcím. Jsme rádi, že si vybrali účinnou a cílenou inzerci na českém čtyřkolkovém internetu.English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2024 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.22s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce