QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Argo je konečně na českém trhu

Text: TZ | Foto: TZ | Datum: 16.05.2019 | Zobrazeno: 2208×

Argo je konečně na českém trhu ARGO je kanadský výrobce světově proslulých obojživelných vozidel, které jezdí po souši i po vodě. ARGO je ale také zároveň demonstrace současných možností terénních vozidel. Již 50 let je ARGO první volbou lovců, milovníků dobrodružství a profesionálů, kteří potřebují spolehlivě fungovat v nejnáročnějších prostředích. Vozidla ARGO se používají pro boj s požáry, dopravují záchranářské vybavení, jsou používána armádami mnoha zemí. Vesmírná divize ARGO pro NASA vyvinula měsíční rover na základě ARGA, který má na měsíci přistát v roce 2020. Terénní vozidla ARGO používají profesionálové, záchranáři, ale také soukromí majitelé pro zábavu, přepravu ve volném terénu, lov nebo rybaření. ARGO - lídr v oblasti obojživelných terénních vozidel.


Ať už se jedná o komerční, vládní či veřejný sektor nebo o čistou zábavu, rybaření, lov nebo adrenalin, ARGO vyplňuje mezeru mezi užitkovými čtyřkolkami a těžkými terénními stroji. ARGO dokáže vyjet, projet a proplavat vše, dostane vás kamkoli chcete, s vybavením a zařízením které potřebujete, a to vše za cenu, kterou si můžete dovolit.

Vysoká mobilita na zemi i ve vodě

Pohon 8x8 a lehká robustní stavba dávají Argu nízký tlak na podložku a vysokou trakci na pevných i měkkých terénech včetně bláta, bažin a sněhu.
S přídavnými pásy zvládá ARGO nepřístupné terény bez zaváhání.
Díky nejnižšímu těžišti ze všech terénních vozidel vůbec má ARGO až 4x menší pravděpodobnost převrácení než stroje typu UTV.
ARGO tak může zdolávat takové boční svahy, sklony a překážky, které jsou pro ostatní vozidla nedostupné.
ARGO plave a zdolává vodní překážky bez nutnosti jakýcholi předchozích příprav.
Odolné spodní kryty a velká světlá výška zabraňují uvíznutí stroje na terénních překážkách.
Exkluzivní trojitá diferenciální automatická převodovka dává strojům Argo mimořádně snadné řízení a udržuje všechna kola v neustálém záběru.

Šetrný k přírodě

V ekologicky citlivých oblastech se ARGO pohybuje mimořádně šetrně a nepoškozuje životní prostředí.
S tlakem na podložku pouhých 7 kPa projíždí ARGO křehkými terénními prvky bez trvalého vlivu na vegetaci a podklad.
Kompletně utěsněný trup zaručuje, že všechny provozní kapaliny jsou spolehlivě zachycené uvnitř stroje, aby se zabránilo jakékoliv kontaminaci půdy a vody.
Účinný tlumič výfuku výrazně přispívá k mimořádně nízké celkové hlučnosti stroje.
Konstrukce a umístění výfukového systému minimalizuje nebezpečí vzniku požáru v suché vegetaci.

Avenger 8x8 ST

Nejprodávanější model Avenger 8x8 ST je určen všem, kdo vyžadují vysokou průchodnost, únosnost a robustnost. Je vhodný pro zábavu i profesionální těžkou práci v komerčním, vládním, veřejném či soukromém sektoru, je dostatečně pohodlný a snadno ovladatelný. Kapalinou chlazený motor Kohler s elektronickým vstřikováním paliva má dostatek síly pro jízdu měkkým pískem, vodou, sněhem, bažinami, močály, záplavovými oblastmi - prostě vším, co se vám postaví do cesty, a ještě utáhne 816 kg. Osm poháněných kol s nízkotlakými pneumatikami dává stroji vynikající trakci a ve vodě umožňuje plavbu rychlostí 5 km/h. Výbava zahrnuje naviják Warn ProVantage 3500, vypouštěcí čerpadlo, kompletní kryty podvozku a praktické stupátko pro snadné nastupování a vystupování.

Specifikace ke stažení v PDF

Aurora 800

Představujeme zcela nové XTV Aurora 800 s progresivním řízením (APS). Aurora 8x8, to je nejen zcela nový model, ale také úplně nová generace terénních vozidel ARGO.Progresivní řízení ARGO PROGRESSIVE STEERING (APS) je technologickým milníkem, který poskytuje naprosto přesné řízení a výrazně usnadňuje ovládání. Model Aurora má levostranné řízení a o více než 20% více místa uvnitř. Nové pneumatiky pro klidnější jízdu, nižší hlučnost a lepší trakci. 

Specifikace ke stažení v PDF

Více informací a video je na stránkách dovozce.Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: Známkováno: x

Další články

Bulldog - nová značka ATV/UTV pneumatik na trhu

19.12.2019, Novinky
Na český trh přichází nová značka ATV/UTV pneumatik Bulldog tires. Bulldog tires, to jsou kvalitní pneumatiky za dostup...

ASP Group Distributing v novém sídle

30.11.2019, Novinky
Přilby LS2, čtyřkolky Arctic Cat, TGB, Access, Linhai, elektrické skútry Yadea, to je jenom zlomek ze sortimentu, kterým...

ASP Group Distributing v Itálii prezentovala novinky pro jednu i dvě stopy

15.11.2019, Novinky
Na plochu největší stánek z českých vystavovatelů měla už tradičně společnost ASP Group Distributing ...


Redakční testy

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2020 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.34s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce