Mayk napsal 29.03. v 07:30:
Docela by mě zajímalo, co pískové trati říká čtyřkolka. Destičky, ložiska, klouby, řetěz... Vím, že ježdění ve vojenském prostoru kolem Stáže je docela náročné na líkvidaci právě destiček a řetězu.
Linhai LH-80DU: Lehce a v tichosti
Linhai Landforce 550L EPS: Fešák za pár
Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.13s