QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Server Quadmania.cz hledá redaktora

Text: Jarda Ducháček | Datum: 27.06.2017 | Zobrazeno: 13932×

Server Quadmania.cz hledá redaktora Do naší redakce hledáme schopné redaktory a další spolupracovníky. Pokud jsou pro Vás čtyřkolky stejnou zábavou jako pro nás, přidejte se k nám.


Co nabízíme

Nabízíme hlavně zajímavou práci v oblasti čtyřkolek, která není nudná a jednotvárná. Úkolem redaktora je připravovat nové články a témata pro každodenní chod portálu. Bude mít za úkol aktivně vyhledávat novinky a nové témata pro články, testovat čtyřkolky a další příslušenství, komunikovat s externími autory, bude v kontaktu se čtenáři a firmami.

Co požadujeme

V prvé řadě požadujeme zapálení pro věc. Čtyřkolky vás prostě musí bavit. Potom musíte umět velmi dobře psát – správná čeština a poutavý styl psaní je důležitý, stejně tak i orientace v čtyřkolkovém oboru a předchozí zkušenosti se čtyřkolkami. Je třeba se pořád učit a sledovat, co se kolem děje nového. Samozřejmou podmínkou je práce s počítačem na pokročilé uživatelské úrovni, řidičský průkaz skupiny B a věk minimálně 21 let. Redaktor by měl být schopen bez problémů porozumět anglicky psanému textu – bude to potřebovat.

Naše redakce sídlí v Praze, ale je možné se domluvit na práci z domova na základě splněných úkolů.

Napište nám

Jestliže by vás bavilo pracovat pro web Quadmania.cz a myslíte si, že splňujete výše uvedené podmínky, napište e-mail na adresu jarda@quadmania.cz a do předmětu zprávy napište „Redaktor“. V e-mailu uveďte, proč byste tuto práci chtěli dělat, případně napište, proč si myslíte, že bychom měli vybrat právě vás, kdyby se vám líbilo začít a další podobné věci, které se do žádostí o pracovní poměr uvádějí. K e-mailu přiložte strukturovaný životopis a velmi pomohou ukázky článků, které jste už někde publikovali.

Pokud jste žádný článek ještě nikde nepublikovali, můžete si vybrat jedno z následujících témat, které přiložíte (není však podmínkou):

  • Článek o novém čtyřkolkovém modelu. Obsahem článku může být třeba nedávno představený nový model a kompletní informace o něm. Velikosti cca 1x A4.
  • Volný článek. Případně jiný zajímavý článek na volné téma z oblasti čtyřkolek a příslušenství.
Z došlých emailů vybereme zájemce, které následně pozveme na ústní pohovor.


Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 1.80 Známkováno: 5x

Další články

Yamaha představuje nové užitkové vozítko UMX

06.02.2018, Novinky
Yamaha spojuje svoje zkušenosti v oblasti vývoje golfových vozíků a pracovních ATV, aby uvedla na trh nové lehké užitkov...

Gladiator X8 V-twin DeLuxe EPS v akci

02.01.2018, Novinky
V zimní SUPERAKCI nyní dostanete v celé české a slovenské obchodní síti Journeyman k dvouválcové čtyřkolce, modelu Gladi...

Nová Alterra TRV 700i

19.12.2017, Novinky
Sedmistovková čtyřkolka Alterra TRV od amerického výrobce Arctic Cat je ideálním kompromisem mezi prací a zábavou. Dopol...
English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2018 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:2.25s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce