QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Server Quadmania.cz hledá redaktora

Text: Jarda Ducháček | Datum: 27.06.2017 | Zobrazeno: 14241×

Server Quadmania.cz hledá redaktora Do naší redakce hledáme schopné redaktory a další spolupracovníky. Pokud jsou pro Vás čtyřkolky stejnou zábavou jako pro nás, přidejte se k nám.


Co nabízíme

Nabízíme hlavně zajímavou práci v oblasti čtyřkolek, která není nudná a jednotvárná. Úkolem redaktora je připravovat nové články a témata pro každodenní chod portálu. Bude mít za úkol aktivně vyhledávat novinky a nové témata pro články, testovat čtyřkolky a další příslušenství, komunikovat s externími autory, bude v kontaktu se čtenáři a firmami.

Co požadujeme

V prvé řadě požadujeme zapálení pro věc. Čtyřkolky vás prostě musí bavit. Potom musíte umět velmi dobře psát – správná čeština a poutavý styl psaní je důležitý, stejně tak i orientace v čtyřkolkovém oboru a předchozí zkušenosti se čtyřkolkami. Je třeba se pořád učit a sledovat, co se kolem děje nového. Samozřejmou podmínkou je práce s počítačem na pokročilé uživatelské úrovni, řidičský průkaz skupiny B a věk minimálně 21 let. Redaktor by měl být schopen bez problémů porozumět anglicky psanému textu – bude to potřebovat.

Naše redakce sídlí v Praze, ale je možné se domluvit na práci z domova na základě splněných úkolů.

Napište nám

Jestliže by vás bavilo pracovat pro web Quadmania.cz a myslíte si, že splňujete výše uvedené podmínky, napište e-mail na adresu jarda@quadmania.cz a do předmětu zprávy napište „Redaktor“. V e-mailu uveďte, proč byste tuto práci chtěli dělat, případně napište, proč si myslíte, že bychom měli vybrat právě vás, kdyby se vám líbilo začít a další podobné věci, které se do žádostí o pracovní poměr uvádějí. K e-mailu přiložte strukturovaný životopis a velmi pomohou ukázky článků, které jste už někde publikovali.

Pokud jste žádný článek ještě nikde nepublikovali, můžete si vybrat jedno z následujících témat, které přiložíte (není však podmínkou):

  • Článek o novém čtyřkolkovém modelu. Obsahem článku může být třeba nedávno představený nový model a kompletní informace o něm. Velikosti cca 1x A4.
  • Volný článek. Případně jiný zajímavý článek na volné téma z oblasti čtyřkolek a příslušenství.
Z došlých emailů vybereme zájemce, které následně pozveme na ústní pohovor.


Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 1.80 Známkováno: 5x

Další články

Yamaha na příští rok vylepšuje svoje čtyřkolky a side-by-side

11.06.2018, Novinky
Japonská Yamaha uvolňuje detaily svých čtyřkolových modelů, připravených na příští sezónu. Na přetřes přišly užitkově-s...

CF Moto Gladiator X520 za lepší cenu

30.05.2018, Novinky
Journeyman snížil cenu silnějšího dvojčete nejprodávanější 4kolky Gladiatora X450. Model CF Moto Gladiator X520 je nyní ...

Yamaha představuje nové užitkové vozítko UMX

06.02.2018, Novinky
Yamaha spojuje svoje zkušenosti v oblasti vývoje golfových vozíků a pracovních ATV, aby uvedla na trh nové lehké užitkov...
English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2018 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:2.09s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce