QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Server Quadmania.cz hledá redaktora

Text: Jarda Ducháček | Datum: 27.06.2017 | Zobrazeno: 14662×

Server Quadmania.cz hledá redaktora Do naší redakce hledáme schopné redaktory a další spolupracovníky. Pokud jsou pro Vás čtyřkolky stejnou zábavou jako pro nás, přidejte se k nám.


Co nabízíme

Nabízíme hlavně zajímavou práci v oblasti čtyřkolek, která není nudná a jednotvárná. Úkolem redaktora je připravovat nové články a témata pro každodenní chod portálu. Bude mít za úkol aktivně vyhledávat novinky a nové témata pro články, testovat čtyřkolky a další příslušenství, komunikovat s externími autory, bude v kontaktu se čtenáři a firmami.

Co požadujeme

V prvé řadě požadujeme zapálení pro věc. Čtyřkolky vás prostě musí bavit. Potom musíte umět velmi dobře psát – správná čeština a poutavý styl psaní je důležitý, stejně tak i orientace v čtyřkolkovém oboru a předchozí zkušenosti se čtyřkolkami. Je třeba se pořád učit a sledovat, co se kolem děje nového. Samozřejmou podmínkou je práce s počítačem na pokročilé uživatelské úrovni, řidičský průkaz skupiny B a věk minimálně 21 let. Redaktor by měl být schopen bez problémů porozumět anglicky psanému textu – bude to potřebovat.

Naše redakce sídlí v Praze, ale je možné se domluvit na práci z domova na základě splněných úkolů.

Napište nám

Jestliže by vás bavilo pracovat pro web Quadmania.cz a myslíte si, že splňujete výše uvedené podmínky, napište e-mail na adresu jarda@quadmania.cz a do předmětu zprávy napište „Redaktor“. V e-mailu uveďte, proč byste tuto práci chtěli dělat, případně napište, proč si myslíte, že bychom měli vybrat právě vás, kdyby se vám líbilo začít a další podobné věci, které se do žádostí o pracovní poměr uvádějí. K e-mailu přiložte strukturovaný životopis a velmi pomohou ukázky článků, které jste už někde publikovali.

Pokud jste žádný článek ještě nikde nepublikovali, můžete si vybrat jedno z následujících témat, které přiložíte (není však podmínkou):

  • Článek o novém čtyřkolkovém modelu. Obsahem článku může být třeba nedávno představený nový model a kompletní informace o něm. Velikosti cca 1x A4.
  • Volný článek. Případně jiný zajímavý článek na volné téma z oblasti čtyřkolek a příslušenství.
Z došlých emailů vybereme zájemce, které následně pozveme na ústní pohovor.


Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 1.80 Známkováno: 5x

Další články

Finntrail to je oblečení pro čtyřkolkáře do bláta a vody

30.05.2019, Novinky
Již více než 10 let firma Finntrail vyrábí profesionální ATV oblečení do vody a nejtěžších podmínek, oblečení, ve kterém...

Argo je konečně na českém trhu

16.05.2019, Novinky
ARGO je kanadský výrobce světově proslulých obojživelných vozidel, které jezdí po souši i po vodě. ARGO je ale také záro...

Elektroskútry Yadea a osmikolový obojživelník v režii ASP Group

17.12.2018, Novinky
Jednoznačně největší český zástupce na nejdůležitější evropské motocyklové výstavě EICMA pocházel ze Žebráku. Známý d...


Nenechte si ujít

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2019 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:1.94s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce