QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Quad 02/2015

Text: Ollie Roučková | Zdroj: TZ | Datum: 22.04.2015 | Zobrazeno: 1821×

Quad 02/2015 Minulým číslem oslavil magazín QUAD padesátku a tu druhou začíná nejen novým číslem, ale i bonusy pro své čtenáře. Tím je prodloužení akce zvýhodněného ročního předplatného za 350 Kč (tj. ušetříte 124 Kč!!!), tím druhým je připravovaná možnost objednání aktuálního čísla QUADu přes e-shop. Pokud máte potíže se sháněním časopisu v trafice, jednoduše si ho objednáte a QUAD vám přijde až domů do schránky. Druhou padesátku vydání tak začínáme velice příjemným způsobem. A k tomu je tu spousta čtení pro ty, kdo chtějí o čtyřkolkách a buginách vědět nejvíc!


Can-Am Outlander L 500: Osmikilo netřeba

Poslední dobou vidíme na všech frontách a zejména u amerických výrobců především hon za objemem a výkonem. Když před několika lety přišel první litr, jen jsme si klepali na čelo, dnes je to celkem běžná kubatura a nová pětistovka tak trochu uniká pozornosti. Není k tomu ale důvod.

TGB Blade 1000 EFI LT: Litr je tu!

Značka TGB nás nechala hóóódně dlouho čekat, dlouho se slibovalo, dlouho se říkalo do roka, do dvou… Dlouho, dlouho, dlouho… Ale teď je čekání u konce – litr je tady!
Český importér ASP Group přivezl litrového Blada na poslední chvíli na jarní veletrh Motosalon a odtud kolka putovala hned do Bratislavy a následně do polských Katovic na další výstavy. Prostě celebrita první kategorie, která jednoduše nechodí na čas, ale každý si na ni rád počká.

CF Moto Gladiator X8 vs. X550: Bratři, jak se patří

Gladiator je nejprodávanější čtyřkolka na českém trhu. Platí to v souhrnu pro všechny tak označené modely a jednotlivě to platí pro osmistovku X8. Konkurovat se jí poslední dobou snaží nový X550 a jde mu to velice dobře… Teď ale pomineme obchodní stránku věci. Podíváme se na tyhle dva Gladiatory jako konkurenty.
 

Hytrack HY 850 EPS: Když dva dělají skoro totéž…

Francouzský Hytrack do svého katalogu nedávno konečně přidal opravdu velkou čtyřkolku – dvouválcovou osmistovku. Vlajková loď samozřejmě pochází od jiného výrobce, poznali byste na první pohled od kterého? Možná, že na první pohled ne. Hytrack, potažmo celý Deltamics, si totiž dává záležet na výrazném odlišení designu svých strojů od původní značky. Pro všechny stroje tak je společná grafika a bere se to opravdu svědomitě. Důvod je jasný – Francouzi si nechávají upravit stroje i technicky a pak je chtějí co nejvíc odlišit od toho, co běžně původní čínská fabrika produkuje. Takže tahle 850 pochází od HiSunu.

Cestopis: Kyrgyzstán na vlastní kůži

Centrální Asi mne láká už několik let čím dál víc. Čtu cestopisy našich i zahraničních cestovatelů, prohlížím si fotografie a videa a jsem rozhodnutý vyrazit. Jak si ale vychutnat nádherné scenérie vysokých průsmyků, liduprázdných hor, hlubokých roklí, ledovců a vodopádů? Autobusem? Ne, protože budu odkázaný jen na hlavní historické objekty na turistické hedvábné stezce a na průsmyky můžu zapomenout, tahle alternativa bude dobrá do důchodu… Terénním autem? Ano, ale jsem limitovaný jeho průchodností. Na motorce? Určitě ano, ale nevychutnám si výhledy a scenérie, protože budu mít oči na stopkách a na předním kole motorky. Na čtyřkolce? Ano!

Michal Kosík: Quader bez motoru

Plzeňského bikera Michala Kosíka znali dřív především ti, co ujíždějí na sjezdových kolech. Vinou zranění ovšem před čtyřmi lety musel přesedlat na čtyřkolku a sjezdy teď drtí na ní. Motor nepotřebuje…


Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 1.00 Známkováno: 1x

Další články časopisu QUAD magazín

Dvě pětiletky QUADU!

30.09.2015, Aktuálně v tisku
Nechce se tomu věřit, ovšem je to pravda. Quad tímhle číslem slaví desetileté výročí! Dvě pětiletky, dekádu, desítku, ať...

Quad 04/2015

10.08.2015, Aktuálně v tisku
Horké léto přineslo horké novinky pro sezonu 2016. Polaris nás všechny znovu ujistil, že nejsilnější UTV prostě dělá on,...

Quad 03/2015

15.06.2015, Aktuálně v tisku
Těsně před nástupem léta tu je další Quad, aby vám přinesl to nejaktuálnější ze čtyřkolek, co se odehrává v české kotlin...


Novinky

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2019 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:1.08s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce