QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Komentáře k článku Can-Am Outlander Max Electric: Ideální pracovní pohon

Výpis komentářů:

https://www.quadmania.cz/upload/images/cache/profil/20260604205925-718b225b396e56829cebd16979c57a90_user_jpegresize_50x50__type_jpg_.jpeg

KlaraNovakova napsal 04.06. v 21:10:

Fakt dobrý příspěvek, přemýšlela jsem nad tím. Bohužel většina mužů má teď hlavu plnou motorů, takže my holky musíme hledat štěstí na specializovaných stránkách, jako je www.polyamory.pro

https://www.quadmania.cz/upload/images/cache/profil/20080912174050-78549_user_jpgresize_50x50__type_jpg_.jpg

Osvald napsal 17.05. v 19:16:

Přesně tak, na farmaření to bude skvělá volba. Už se těším, až svou CF X1000 za něj vyměním. Obhospodařuji sad v relativně prudkém kopci a tam to proti spalováku bude mít jenom výhody. Můj denní nájezd je tak do 5 km, když tahám sekačku, tak do 15 maximálně. Navíc větší hmotnost je pro mne výhodou, X1000 jsem vybral hlavně proto, že byla nejtěžší.

Nejste přihlášeni.

Anonymní uživatelé nemůžou přidávat komentáře. Prosím přihlašte se v pravé horní části stránky nebo se zaregistrujte. Děkujeme.

Novinky a reportáže





English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.09s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce