QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Vítejte na Quadmánii !

Text: Jarda Ducháček | Foto: Jarda Ducháček | Datum: 02.09.2008 | Zobrazeno: 2088×

Vítejte na Quadmánii ! Vítejte na právě spuštěném serveru pro všechny čtyřkolkáře. Dnešním dnem, tj. 2. září 2008 jsme spustili testovací provoz nového serveru http://www.quadmania.cz, který na českém internetu podle nás chyběl.


Jak název napovídá, chceme se věnovat čtyřkolkám a všemu co k nim patří. Chceme pro vás připravovat novinky, testy, reportáže, zprávy ze závodů, srazů a dalších akcích. Ale nejenom to, současí serveru je také bazar čtyřkolek, diskusní fórum a databáze čtyřkolkářů.

Zatím je v databázi serveru pár článků, ale postupně budeme web plnit dalšími informacemi. Pokud by nám v tom chtěl někdo pomoci, neváhejte a napište na info@quadmania.cz.

Věřím, že společně vytvoříme silnou komunitu Quadmaniaků a tento server se pro vás stane vstupní branou do světa čtyřkolek.

Zatím server běží v testovacím režimu, chtěl bych vás proto poprosit o trpělivost. V případě chyby nás prosím kontaktujte na admin@quadmania.cz nebo klasicky "nahlašte chybu" dole kliknutím na odkaz.

Jelikož nový web Quadmania.cz je sesterským webem Motorkáři.cz, všichni stávající uživatelé serveru www.motorkari.cz se můžou přímo přihlásit  stejnými přihlašovacími údaji.

Za redakci serveru Quadmania.cz,
Jarda Ducháček


Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: Známkováno: x

Další články

Na trh vstupují čínské čtyřkolky ODES

17.07.2024, Novinky
Dovozce CRM ATV Moto Cheb přichází na náš trh s novinkou – značkou čtyřkolek a UTV ODES. Jde o čínskou značku nabízející...

Čtyřkolky na veletrhu Motosalon 2024

03.03.2024, Novinky
První březnový víkend již tradičně patří zahajovací motocyklové výstavě, letos brněnskému Motosalonu. Oproti minulým let...

Americké stroje Polaris nově v Poděbradech

08.02.2024, Novinky
Závodní bugyna RZR Pro R Factory amerického výrobce Polaris vítězně prolétla Saúdsko-arabskou pouští a fanoušci týmu Séb...


Novinky

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2024 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.14s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce