QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


Bulldog připravil nové pláště pro rok 2022

Text: Quadmania.cz | Foto: Bulldog Tires | Datum: 03.05.2022 | Zobrazeno: 644×

Bulldog připravil nové pláště pro rok 2022 Že vám zadek čtyřkolky letí bokem při každém přidání plynu, to je sice velká zábava, ale když potom nevyjedete ani malý kopeček, resp. zapadnete v každé kaluži, končí veškerá sranda. Prostě to chce nové gumy! A značka Bulldog pro letošek připravila pořádný výběr novinek.


Bulldog Tires je poměrně nová, ale na našem trhu již dostatečně etablovaná značka, která je přímo navázaná na známou společnost ASP Group. Dobré jízdní vlastnosti, vynikající grip, vysoká odolnost proti proražení a výborný kilometrový výkon, to vše za absolutně bezkonkurenční ceny. Letos se portfolio výrazně rozšířilo o další pláště pro ATV a UTV, a to jak do terénu, tak na silnici a dokonce i pro soutěžní použití.

Novinky 2022

Výčet gum vhodných pro ATV zahájíme tou nejekonomičtější volbou, a tou je čtyřplátnová pneumatika B306 s diagonální konstrukcí, středně tvrdou směsí a homologací pro silniční provoz. Tady v 12“ průměru začínáme už na 1540 Kč, dělá se ale i v menším 10“. Daleko větší výběr dostanete s pláštěm B362, jenž má šestiplátnovou radiální konstrukci pro nejtěžší podmínky – bláto, sníh, písek. I zde můžete počítat se silniční homologací, přičemž v nabídce jsou dva rozměry pro 12“ a dva pro 14“ průměr s cenami začínajícími lehce za dvoutisícovou hranicí. Pokud ale vyžadujete opravdu nekompromisní záběr a silniční schválení pro vás není důležité, určitě pro vás budou vhodné šestiplátnové B375 s hodně agresivním dezénem, jež se dělají ve dvou rozměrech pro 12“ kola.

Pojďme na univerzálnější obutí, které je vhodné jak pro ATV, tak pro UTV. Univerzálním pláštěm do každého terénu, s kterým nic nezkazíte, je šestiplátnový homologovaný B350 s obsahem siliky pro dlouhou životnost a homologací, který je dostupný ve dvou 12“ a dvou 14“ rozměrech. Ještě kvalitnější svezení vám potom nabídne též šestiplátnová, ale především radiální a bezdušová pneumatika B3035 se směrovým dezénem, určená do středně náročných podmínek. Tu pořídíte dokonce ve čtyřech 12“ a dvou 14“ rozměrech. Pouze ve 14“, ale hned třech rozměrech, je potom dostupná superodolná osmiplátnová pneumatika B3036 pro těžká UTV, SXS i ATV. Radiální konstrukce, silniční homologace a mimořádná odolnost proti průrazu!

Značka Bulldog Tires má nové pláště i pro ty čtyřkolkám, kteří své stroje využívají především na silnici a dávají přednost hladkému vzorku s vysokou přilnavostí. Pokud máte na svém átévéčku menší 12“ kola, namontujte na ně gumy B354, majitelé větších 14“ kol zase sáhnou po vzorku B349. V obou případech dostanete šestiplátnové pneumatiky se středně měkkou směsí pro dobrý kompromis mezi přilnavostí a výdrží a předvídatelnými jízdními vlastnostmi za sucha i mokra. V obou případech jsou v nabídce dva rozměry za velice příznivé ceny od nějakých šestnácti stovek po dva a čtvrt tisíce.

U Bulldogu ovšem mysleli letos i na závodníky, kteří lítají po tratích na čistě sportovních čtyřkolkách. Pro ty jsou určeny pláště B348, což je 10“ úzký předek, a B357, tedy široký 9“ zadek. Tyto pláště poznáte podle nezaměnitelného X-vzorku s vynikající samočisticí schopností, přičemž co se konstrukce týče, nabízejí šestiplátno a středně tvrdou směs. A pozor, mají i homologaci! Potěší také vynikající cenovka lehce přes jedenáct stovek za předek a sedmnáct za zadek.


Profil firmy

ASP Group Distributing

ASP Group Distributing je ryze česká společnost se silnou pozicí na trhu, která dováží a v síti svých prodejců distribuuje čtyřkolky, UTV, SxS, e-skútry, obojživelná vozidla, náhradní díly, příslušenství a doplňky předních světových značek. Oficiální dovozce více než 40 značek Jsme oficiální...Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: Známkováno: x

Další články firmy ASP Group Distributing

Ke každé čtyřkolce Segway Snarler AT6 elektrická koloběžka zdarma

25.11.2022, Novinky
Chystáte se koupit čtyřkolku populární značky Segway? Nyní dostanete ke každé čtyřkolce Snarler AT6 elektrickou kol...

ASP Group Distributing slaví 20 let na trhu

03.10.2022, Novinky
Co kdysi začalo malou prodejnou čtyřkolek ve středočeském Žebráku, z toho je dnes velká nadnárodní společnost a jeden z ...

Segway Powersports oficiálně vstupuje na český a slovenský trh

23.02.2021, Novinky
Segway, jedna z předních světových technologických firem, vstupuje prostřednictvím svého oficiálního zástupce, společn...


Nepřehlédněte

Novinky a reportáže

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2022 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.36s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce