QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

Pravidla inzerce v bazaru

Kontakt

Jaroslav Ducháček
E-mail: reklama@quadmania.cz
Mobil: 734 55 79 78
Tel: 225 11 00 21

> prosím o zaslání ceníku bannerové reklamy
> prosím o vložení inzerátů do bazaru

Sekce Bazar

Jedná se o nabídku čtyřkolek a příslušenství z druhé ruky od soukromých majitelů i firem. Najdete zde moderní vyhledávací funkce spolu s největší nabídkou i poptávkou v oblasti čtyřkolek. Dále jsou zde k dispozici vzory kupních smluv, veřejná databáze ukradených čtyřkolek a další doprovodné služby.

Ceník inzerce

V našem bazaru můžete také po registraci vkládat inzeráty ojetých čtyřkolek, příslušenství nebo náhradních dílů. Zpoplatnění inzerce probíhá paušální formou. Za nabitou částku získá inzerent možnost vkládat určité množství inzerátů současně po dobu jednoho roku.

Znamená to, že můžete mít vložený vždy určitý počet inzerátů, který lze libovolně obnovovat a měnit obsah inzerátů.
Ukázka inzerátů zde.

Cena/měsíc 30 Kč 80 Kč 150 Kč 200 Kč 300 Kč 400 Kč 500 Kč 600 Kč 800 Kč
Všechny sekce 3 ks 10 ks 20 ks 30 ks 50 ks 100 ks 200 ks 300 ks 500 ks
Všechny ceny uvedeny bez DPH a za měsíc. Inzeráty nutno objednat na 1 rok. Tedy x12 měsíců.


TOP inzeráty

TOP inzerát je umístěn ve výpisu všech inzerátů v pravém menu. Na jedné pozici si může klient střídat až 10 svých vlastních inzerátů, které má vložené do bazaru Quadmania.cz.

Období 1 měsíc 2 měsíce
Cena 1000 Kč  1800 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH.


Import dat do našeho bazaru

Server Quadmania.cz umožňuje svým klientům ukládání dat do databáze nejen on-line webovým formulářem, ale také pomocí importu přes rozhraní XML. Podrobnosti o importu dat naleznete zde.

Pravidla bazarové inzerce na stránkách Quadmania.cz

 
  1. Server Quadmania.cz je provozovatelem online bazaru na internetové adrese (URL) www.quadmania.cz/bazar-ctyrkolky/ . Uživatel je firma na straně druhé.
  2. Uživatel je oprávněn v rámci registrace zadávat pouze vlastní inzerci.
  3. Uživatel prohlašuje, že veškeré údaje uvedené v registraci jsou úplné, aktuální a pravdivé a nejsou v rozporu s právním řádem ČR. Uživatel se zavazuje zveřejňovat pouze pravdivé údaje. Rovněž se zavazuje aktualizovat své inzeráty v případě, že dojde ke změně jejich stavu nebo údajů v nich uvedených. Za obsah a pravdivost uváděných údajů je zodpovědný výlučně Uživatel.
  4. Uživatel je povinen uvádět v inzerátech finální prodejní cenu čtyřkolky nebo příslušenství.
  5. Uživatel je dále povinen prezentovat odpovídající fotografie, které souvisí s inzerovanou položkou. Není možné zveřejňovat erotické fotografie u inzerátů
  6. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit jakékoli údaje,pokud:                                                         - jsou v rozporu s právním řádem České republiky                                                                                                   - jsou v rozporu s dobrými mravy, případně ohrožují veřejný pořádek                                                                   - svým obsahem neodpovídají zájmům Provozovatele                                                                                       
  7. Veškerá data zadává Uživatel do administračních stránek Provozovatele na vlastní náklady a vlastními silami.
  8. Neplatí pravidlo, že 10 inzerátů je zdarma pro všechny registrované uživatele, platí že je 10 inzerátů zdarma pro nefiremní uživatele. Firma/obchodník musí mít vždy zaplaceno i kdyby měla 1 inzerát.
  9. Kdy je inzerce soukromá?                                                                                                                                 Soukromou inzercí se rozumí inzerce, která neslouží k zisku. Za soukromou inzerci se považuje jednorázový prodej, koupě nebo výměna věcí z/do osobního vlastnictví. Soukromý inzerent má k dispozici vždy maximálně 10 inzerátů současně.
  10. Pokud provozovatel shledá inzerát jako neodpovídající soukromé inzerci, je oprávněn ho odstranit.
  11. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat inzeráty obsahující nepravdivé informace (zejména obsahující spekulativní cenu apod). Provozovatel si dále vyhrazuje právo smazat inzeráty odporujícím těmto Podmínkám, a to bez náhrady. Pokud bude uživatel opakovaně uvádět nepravdivé údaje, je provozovatel oprávněn ke smazání celé databáze inzerce Uživatele.
  12. Uživatel je povinnen v detailu inzerátu uvádět kompletní popis zboží s přesnou cenou. Není možné vkládat inzeráty, které nemají žádný popisek a je u nich jen odkaz na eshop uživatele. Tyto inzeráty do bazaru nepatří. English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2024 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.06s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce