asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

Výsledek vyhledávání ve Fóru

Text: Nick: Kde:

Bylo nalezeno 1743 záznamů.

Výpis výsledků vyhledávání:

Za studena nechce držať otáčky access 650 (2018-04-03 17:57:20)

Tak to se mi nestalo :p, taky mi to chcípne, někdy jednou někdy dvakrát....ale někdy to vydrží. Je to asi špatně seřízený pro naši nadmořskou výšku. Dělá to snad všem ...ale krom toho jsem s Access spokojenej

Access 750 2015 prehrievanie (2018-04-22 11:45:08)

mrkni na pumpu.jestly toči dobře..a všecky hadice.a termostat vyndej a dej vařit do hrnce s teploměrem..a dobře to ovzdušni všecko :)mě jak šla voda ven ..bylo to těsněni pod hlavu :) access 450

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2018-04-25 18:17:57)

Lucano99> ahoj, relé také měněno, vše na záruku a naštěstí jsem nečekal. Jinak bez problémů a doufám že to tak zůstane. Mám najeto skoro 6000 , blbnu s tim všude možně. V 2500 jsem měnil čepy řízení.koupil nové a nacpal

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2018-05-07 20:17:58)

Ahoj dnes se mi na Access Max 650 rozsvítila kontrolka motoru.jede normálně.Nevíte jak chybu vyčíst případně smazat .děkuji

KLUBOVNA- Trutnovsko a Náchodsko s širokým okolím až po Hradec K a Nové M. n/M. (2018-05-08 12:26:18)

Tak jsme s skoro v cajku vrátili TGB 1000 trochu popraskáné plastíky a něco s elektikou a access 700 taky popraskané plastíky a něco svítilo na motoru takže další dva který asi na Ukrajinu nepojedou,ale zatím jim věřím ž

Porizeni ctyrkolky aneb zacatecnik potrebuje rady (2018-05-29 15:02:16)

Co napriklad access motors tomahawk 450? To uz by mohlo i jet trosku, spz je mozna, ale je dvoumistna?

Access AX 700 (2018-06-18 12:53:18)

Palečkář> tak to je vcelku v pohodě. Já jsem asi po prvních 2000 kontroloval a přidával vazelinu do ramen na všech kolech, protože je tam toho málo a ty gufera netěsní, teda ne moc. Nechce se mi kupovat všechna ta ložisk

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2018-06-25 08:40:28)

Ahojte,

mám štvorkolku Access Max LT, využívam ju hlavne pracovne na kosenie. Používam mulčovač za štvorkolku. Mám problém, že keď kosím idem pomalšie tak sa mi hneď prehreje, neprejde ani 5 minút a už svieti kontrlok

Pomoc s výberom štvorkolky :-) (2018-07-01 13:21:26)

za ty peníze asi jen X8 nebo toto. rozhodně ne TGB ani Access to že to za prachy Sršeň v TV vychválí nic neznamená ... já bych za prachy vychválil i Bashana.

https://motorky.bazo...362/Kawasaki-Brute-F

Pomoc s výberom štvorkolky :-) (2018-07-02 08:39:11)

Philipezk> Okej, čiže do TGB mi ísť neodporúčate, a čo tak ten Access ?

Pomoc s výberom štvorkolky :-) (2018-07-02 13:29:25)

Access je zase jen jednovalec a to bych ja osobne uz nechtel. Ja bych radsi novyho Glada z nich.

Pomoc s výberom štvorkolky :-) (2018-07-02 19:57:13)

Ego1
Ego1 Město: Česká Třebová
IP:82.144.144.xxx
Offline 0/10

Ahoj všem, dlouho jsem nepsal a tak se podělím o další mé špatné zkušenosti s ACCESSEM 80 LT.
Koncem června byl opět odvezen do opravy a já řeším otáz

Výběr čtyrkolky pro začátečníka. (2018-07-03 15:06:35)

Ahojte, potrebujem poradiť. Hľadám štvorkolku od 500 - 600cm3 som začiatočník. Využitie by bolo iba rekreačné cesta-les-pole. Takže, ako som si už prečítal každý si vychválil tú svoju a "nakydal na inú" :D Ja som

Access AX 700 (2018-07-12 17:37:39)

Zdravim Vás. Potreboval by som poradiť. Mám v pláne výmenu mojej 3 ročnej linhai 500 za access 650 v predĺženej verzii.S linhai nebol za tie 3 roky okrem kúpy novej batérie ani jeden problém. Access je cca 1 ročný s nája

Access AX 700 (2018-07-12 21:06:19)

Mino2> X8 dvouválec oproti jednohrnku Access, ale někomu na tom nesejde, ale dvouvál je dvouvál.

Access AX 700 (2018-07-13 07:44:03)

Mino2> OK...to za prvé a za druhé,když se ti Access začne ku.vit,tak prokleješ den, kdy jsi ho koupil.Tzn:drahé náhr.díly,nekonečně dlouhá doba dodání a jednání s ASP Group...děs.Podotýkam,že píšu za sebe!!čůs a přeji do

Access AX 700 (2018-07-13 18:01:38)

Mino2> když čtu co kdo měnil na gladovi během prvních 5000, píšou to i v Quad casaku Tak Jem happy že mám Access. 650 výkonu naprosto na pohodu, tahato krasne. Nemám ani po dvou a půl roku problém s výkonem.

Access AX 700 (2018-07-14 15:54:24)

Mino2> s výfukem nemám problém, v ASP tvrdili pri koupi ze problém s výfukem už odstranili a zda se ze ano, jezdím s tím pro zábavu a drží... Krabičku která má na starosti blinkry opravdu měnili i mě v době záruky. Byl j

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2018-07-30 11:10:50)

leos2> ty podlozky jsou tam od vyrobce, nic jem tam nepridaval....ale nutno podotknout ze lozisko jsem menil protoze na tom bylo bydne ale z celkovejch 16 lozisek, jsou 3 v sptnem stavu ale tohle zarucene nejhorsi. Vse j

Čtyřkolka a dálnice (2018-08-09 23:28:15)

Jestli chceš jezdit po silnici hlavne , tak jdi do sportky, Raptor bude určitě super volba, můžeš taky poridit Access, levnější volba a Access dělá i automat , teda je to s variátorem že neradis... Pracovní stroj 4x4 je

Access AX 700 (2018-08-25 20:33:21)



Už vím ,psal jsem to ve vlákně o access 650

Potřebuji radu ohledně výběru čtyřkolky (2018-08-29 14:03:33)

Zdarec lidi nevíte kde by dal pořídit model čtyřkolky Access Tomahawk nebo Warrior v měřítku třeba 1:12? Někde sem to už viděl,ale nemůžu přijít kde to bylo. Tak jestli máte někdo nějakou zkušenost nebo obchod sem sním (

Potřebuji radu ohledně výběru čtyřkolky (2018-08-29 21:13:51)

ACCESS-Kuba> Vyzkoušej modely SIKU, mají tam i čtyřkolky

Access max 5 400 vs Linhai 4x4(300/400) (2018-09-22 19:42:53)

Mal som linhai 300. Na tomto som menil len spojku a vodnú pumpu. Potom som prešiel na 500 a tam za 2 roky naozaj nič. Teraz mám access Max 650 od leta a zatiaľ pohoda. Linhai 400 je aj s predkom ale nemá uzávierku vpredu

Access Max 800i LT EPS (2018-09-27 19:12:33)

zdravim kolkari,

dotaz access 850 s EPS

zapnu klicek EPS sviti nastartuji a zhasne je to tak v poradku? kdyz kolka stoji tak mi prijde ze posilovac nejde
diky za veskere poznatky

Access Max 650, 750 - Jen užitečné (2018-09-29 14:22:11)

Zdravim. Mam access 650lt a zhanam zadny homokinetak. Da da to kupit aj samostane alebo treba cela poloos?
Dik za radu

Pomoc s výberom štvorkolky :-) (2018-09-30 18:56:46)

Yamaha Grizzly 125 nebo pak větší Access 250. Oba automat a super. Drk

Pomoc s výberom štvorkolky :-) (2018-09-30 19:01:49)

Yamaha Grizzly 125 nebo pak větší Access 250. Oba automat a super. Drk

Access Max 800i LT EPS (2018-10-09 11:06:54)

Ahoj, v sobotu jsem koupil zánovní Access Max 800 LT EPS. Výroba 1/2018 najeto cca 500km. Před nákupem jsem pročítal fórum a doufal, že výše uváděná závada se mi vyhne.
V sobotu při přebírce v Outdoor Liberec přišel pr

KLUBOVNA- Trutnovsko a Náchodsko s širokým okolím až po Hradec K a Nové M. n/M. (2018-10-14 07:57:45)

Revilo> Koupil TGB 1000,ale access má taky na tom jezdí mladej

Access Max 800i LT EPS (2018-10-15 19:56:56)

mariodevil> dnes mě pán vyškolil. Ústní dohoda vše v pořádku čekám na něj na dopravním na přepis po hodině volání se dovolam a on. Mi oznámí, že mi to neprodá že má výšši nabídku. Ještě teď jsem to nerozchododil. No nic

Access Max 800i LT EPS (2018-10-15 20:20:35)

Federicodela> Access vůbec nebrat!! Já mam Jumbo SMC, taky Taiwan,a porad něco. A ty ceny ND to je raketa. Me taky varovali a nedal jsem si říct. X8 je vcelku spolehlivá a ND dostupný a relativně levný. A výkon už nebude

Access Max 800i LT EPS (2018-10-16 11:15:30)

[quote]hejda11>Federicodela> Access vůbec nebrat!! Já mam Jumbo SMC, taky Taiwan,a porad něco. A ty ceny ND to je raketa. Me taky varovali a nedal jsem si říct. X8 je vcelku spolehlivá a ND dostupný a relativně levný. A

TGB Blade 1000 EFI LT 14" 4x4 LX/EX (2018-11-17 12:26:59)

Ahoj všem, nedal jsem na recenze a pořídil si TGB 1000 EVO LT. Mám ho necelé tři týdny a včera byla kolka na první garančce. Otevřeli výkon a opravdu jde z ní trochu strach, 120 po rovině jí nedělá vůbec problém, výkon b

Někdo kdo má první dojmy z TGB Blade 1000...... 2017 (2018-11-19 22:20:25)

Zdarec, vyměnil jsem ACCESS 800 za TGB 1000 EVO. TGB 1000 EVO je v porovnání s ACCESS 800 nesrovnatelná. Mám po garančce, první, zatím OK. Podvozek je super, rám - tuhost OK, motor výkonově - OK, posilovač řízení nastave

Access Max 800i LT EPS (2018-11-30 14:34:36)

je to skoda ze jsou tu takove spatne zkusenosti...ja mam Max650 a jsem spokojen fakt...chce to trochu pece ale jinak ji davam za usi a proste jezdime. Je teda fakt ze to co si clovek muze dovolit treba k Suzuki KingQuad

TGB Blade 1000 EFI LT 14" 4x4 LX/EX (2018-12-09 13:06:52)

leos2> samozrejme že som dal na predajcu čo je na tom. ked som sa pytal ako často chodia reklamovat tgb tak mi povedal že minimalne a mohol mi ponuknut kludne inu kolku mal tam na vyber arti cat, access, mne sa pačil ten

Rozhodování jakou? (2019-01-05 16:08:21)

normálně nedávám negativní příspěvky,ale tohle nedá než reagovat-o tom jak"silný" je importér a co umí jeho mechanici je tady ve vláknech o TGB a Access napsáno dost.TGB 1000 je blbost,viz řemeny,nefunkční přiřazování př

Access AX 700 (2019-02-06 19:15:11)

Ani já jsem kryt na pojistkách neměl,některé pojistky byly trochu zapečený,kolem podpěry držáků nosičů zateče
hodně vody.Dovozce z Žebráků mě kryt poslal zdarma,chválím.Jinak jsem tedˇ měnil vnitřní kulový čep na tyčce

Někdo kdo má první dojmy z TGB Blade 1000...... 2017 (2019-02-09 14:19:45)

Ego1> Ahoj,mam access 850,stejne problemy jako u tebe,litani otacek nahoru,dolu,ztrata vykonu.mohl bys mi napsat jak probihalo odstoupeni od smlouvy?parkuji vice v servisu nez doma.Dekuji za kazdy poznatek.

KLUBOVNA- Trutnovsko a Náchodsko s širokým okolím až po Hradec K a Nové M. n/M. (2019-03-22 19:10:16)

Ahoj bando tak delejte do Me , ja uz na to skoro S..U😀😀, ted treba s..u na rodiku a druha nocni na Access 700, takze na psani neni cas😀

KLUBOVNA- Trutnovsko a Náchodsko s širokým okolím až po Hradec K a Nové M. n/M. (2019-03-23 07:14:10)

Jirka73>Ahoj bando tak delejte do Me , ja uz na to skoro S..U😀😀, ted treba s..u na rodiku a druha nocni na Access 700, takze na psani neni cas😀

Bacha na to máš mladou ženu neb

Access AX 700 (2019-04-09 20:23:05)

Žačal mi o hodně pridávat na rychlosti tachec i otacky nejdou pře 3 tisice,čidlo rychlosti sem našel ale na otáčky nevim kde je,nebo nemáte někdo zkušenost s tím,, ACCESS MAX 700 PŘEDEM DÍKY

Access AX 700 (2019-05-31 16:30:51)

Zdravím, někde jsem četl, že Access motor AX 700 je shodný s Yamahou Grizzly (nevím ovšem jaká verze, či modelový rok).

Co je předmětem otázky. Sháním přední poloosu a na Access v česku stojí řádově 5000 kč, v USA na

rada pred kupou suzuki ltz 400 + plan udrzby (2019-07-29 18:29:49)

toli07> nakoniec som to nekupil nakolko som nic schopne nenasiel, kedze som zaciatocnik co to som toho pocital a kupil som od rodinneho znameho zachovalu access tomahawk 300 limited 2010 s najazdom 1750km ... mal to star

Ventily Toamahwk 300 (2019-07-29 19:06:22)

ako to teda je s ventilami ??? v dvoch servisných manuáloch som našiel 0,10 a 0,10 ... no iba v tomto vlákne vidím hodnotu 0,10 a 0,15 ... nastavoval to niekto? mam access tomahawk 300 limited a chystám sa nastaviť venti

Ladeny vyfuk Acces Max 750 LT (2019-08-02 21:28:00)

Tak přímo na tuto kolku jen toto access-triton-amx-646-746-750-857-dlouha-verze-qp-15-0016.html">https://www.quadprof...erze-qp-15-0016.html Německo tam co koukám hlásí vyprodáno. Jin

Chladiaca kvapalina (2019-08-12 23:53:33)

no velka pravdepodobnost, ze tam mas hrdzu, treba urobit preplach chladica nasledne preplachnut destilovanou vodou a naliat motul motocool, inak zelena, modra, modrozelena je g11 ... zlta, oranzova, ruzova su g12 g12+ g1



English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.95s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce