asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


jpj_forest pridat reklamu

Téma: HODONÍN - PÁNOV

28.10.2011   20:37

viki viki Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750

Naposledy editováno 24.12.2016 00:19:17

Odpovědi: HODONÍN - PÁNOV

07.04.2013   22:28   #10681 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Saimon Saimon Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 1/9294
Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Access Motor Max 250

viki> Nemá pořád každého pomlouvat a hlavně závidět a má být, jak o každý. A né se jebat a pořád závidět. At si udělá svou klubovnu nebo at se chová, jak každý tady normálně a né vyjebaně!
Čtvrt roku nejezdil a teď bude dělat Kinga! Toho Kinga jsem mněl doma aten byl super

Citace | Odpovědět

07.04.2013   22:30   #10682 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Saimon Saimon Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 1/9294
Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Access Motor Max 250

Jose, tak už je to jen na tobě a snaž se taky jednou a založ si své
Tím tu končím a už tu nebudu zavazet. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citace | Odpovědět

07.04.2013   22:31   #10683 Téma: HODONÍN - PÁNOV

viki viki Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750

Ještě sem zapoměl napsat že mě třeba mrzí že se tu rozhádal ŠACL se zdenkem a nemalou zásluhu na tom má BELI!! on mě nevadí jako čtyřkolkář -srdce má , ale chvá se jak kokot v momentě kdy se to nehodí!!!! AUTA a ČTYŘKOLKY , jsou jiná oblast a to jak on dokáže to a to sehnat a za tolik a ten toho ojebal mě vadí dvojnáseb- on sám dobře ví kolik lidí v minulosti kam dostal!!!! když se bude chovat jako kolkař tak nemám výhrady a rád pojedu jak s ním tak se šaclem -TAKŽE KAŽDÝ SI HLEĎTE SVÉHO - A KOLKAMA SE BAVME -KOKOTI

Citace | Odpovědět

07.04.2013   22:35   #10684 Téma: HODONÍN - PÁNOV

viki viki Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750

Saimon>viki> Nemá pořád každého pomlouvat a hlavně závidět a má být, jak o každý. A né se jebat a pořád závidět. At si udělá svou klubovnu nebo at se chová, jak každý tady normálně a né vyjebaně!
Čtvrt roku nejezdil a teď bude dělat Kinga! Toho Kinga jsem mněl doma aten byl super



A MOŽEŠ MĚ NAROVINU ŘÍCT KURVA CO TI SE STALO ?? PROČ SI TO PRODAL VOLE TOLIK SRANDY SME SI UŽILI, A MYSLÍM ŽE SE BY I SPOSTA BYLA, JÁ MÁM TED NAHOVNO PRÁCU, KUREVSKY MÁLO CASU A DO TOHO KLUK ALE I TAK SE SNAZIM TED JEZDIT, RUMUNSKO MOHLS JET S NAMA ??????????????? PROSTE MAM Z TOHO DIVNÝ POCIT!!! KLUBOVNA SE ZALOZILA NASA HODONÍNSKÁ ZA COZ SU RÁD, ALE PAK SE TO TU POSRALO JAK V KLDR!!!!

Citace | Odpovědět

07.04.2013   23:21   #10685 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

Jocker07>Josejose> To je kluci mezi váma.Ale máš to tam fakt pěkny.Budeme se tam muset nekdy ukazat na ofiko akci

Můžeme aji neofiko, když tak těm místním ujedeme,né!!!

Citace | Odpovědět

08.04.2013   05:50   #10686 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Jocker07 Jocker07 Město: Litovel
IP:85.71.25.xxx
Offline 0/1751
Can-Am Renegade 500, Journeyman Gladiator X8

Libor.4> Moc tu neprovokuj,už tak to tu máte vostry

Citace | Odpovědět

08.04.2013   09:09   #10687 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Cali Cali Město: Kroměříž
IP:89.24.16.xxx
Offline 5/15302

tak mě by taky zajímalo kdo stáčel kilometry na kolce a pak ji prodával za předváděčku?

Citace | Odpovědět

08.04.2013   10:33   #10688 Téma: HODONÍN - PÁNOV

.KUBA .KUBA Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A

Nechcel sem tu na tyto spory reagovat,ale je to už dost.
Také sa mi nezdá že by nekdo TU od nás nekdo stáčel kilometry na kolce a pak ji prodával za předváděčku. Asi jinej gang?
A jak tu psal Jožka je lepší si to vyříkat radši z očí do očí,než se urážet jeden na druhého a tady psát neco co ani nevíme o co se jedná přesne.



Naposledy editováno 08.04.2013 11:58:42

Citace | Odpovědět

08.04.2013   13:05   #10689 Téma: HODONÍN - PÁNOV

roman62 roman62 Město: Zdounky
IP:88.100.235.xxx
Offline 0/3244
Can-am Outlander 800 XT

Ahojte jižané, dlouho jsem zde nebyl, ale to teda čumím, co se tu děje. To jo!!

Citace | Odpovědět

08.04.2013   13:31   #10690 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

Jocker07> Vostrý to mají jen ti co si to vostrý dělaj!!!

Citace | Odpovědět

08.04.2013   15:54   #10691 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

Saimon> Nemáš rád odpovědi žes Joseho zablokoval?

Vidím to na veřejnej pohřeb týhle klubovny

Citace | Odpovědět

08.04.2013   16:21   #10692 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Eda Eda Město: Rohatec
IP:109.80.221.xxx
Offline 0/1811
Can-Am Outlander 650 XT, TGB Blade 425

Saimon> Saimone tohle jsi vážně teda už přehnal co to tady meleš kdo koho pomlouvá a to že mu zakážeš přístup na klubovnu tak tím myslíš že se to vyřeší nebo co??? Hele tohle je veřejné forum tak toho nechej a hotovo "nebo se naseru a založíme si svoju klubovnu" tak přestaň blbnout a piš normálně zdůůř

Citace | Odpovědět

08.04.2013   16:51   #10693 Téma: HODONÍN - PÁNOV

.KUBA .KUBA Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A

Já ani presne nevím proč vznikla tato nová klubovna,proč se nepohodl Saimon s Polem a tak bych se vrátil klidne tam ked tady sa dejú také veci a nebaví mňa to tu čítat.

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:23   #10694 Téma: HODONÍN - PÁNOV

pol1 pol1 Město: Hustopeče
IP:93.92.49.xxx
Offline 3/3207
Journeyman Gladiator UTV 1000

.KUBA> Nevím o tom že bych se ze Saimonem nepohodl ale psal že tuhle klubovnu založil prý na POŽÁDÁNÍ OSTATNÍCH a mě je to jedno DOBŘÍ LIDÉ JSOU NA SNAD KAŽDÉ KLUBOVNĚ (samo najdou se i blbci)HAU

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:26   #10695 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677



Naposledy editováno 08.04.2013 18:27:30

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:27   #10696 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

Libor.4> už večer né

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:31   #10697 Téma: HODONÍN - PÁNOV

palo7 palo7 Město: Hustopeče
IP:79.127.226.xxx
Offline 3/246
Kymco MXU 500

Saimon chce asi z Joseho udělat dalšího mučedníka jako byl Karel

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:40   #10698 Téma: HODONÍN - PÁNOV

oldgreen oldgreen Město: Olomouc
IP:178.17.87.xxx
Offline 5/6173
Journeyman Gladiator X8, Access Motor Tomahawk 300

pol1>.KUBA> Nevím o tom že bych se ze Saimonem nepohodl ale psal že tuhle klubovnu založil prý na POŽÁDÁNÍ OSTATNÍCH a mě je to jedno DOBŘÍ LIDÉ JSOU NA SNAD KAŽDÉ KLUBOVNĚ (samo najdou se i blbci)HAU



Těch i těch je tady na QM hafo A už se nehádejte

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:44   #10699 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

Mučebník, nebo dobrák. Každý, nebo asi většina ví hovno, kde je pravda tak se nato vyserme a popďme rači někoho pomluvit!!!!

Citace | Odpovědět

08.04.2013   18:47   #10700 Téma: HODONÍN - PÁNOV

.KUBA .KUBA Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A

pol1> No já práve myslel že vy dva ste se neshodli,tak já už nevím a asi ani nerozumím.
Já když neco mám až tak strašne dúleťité tak tak to tomu človeku povím.
Na pískách sme si pokecali dobre s tema co tam spali a jak se popíjelo,tak snat každý povedel narovinu všecko.
No už to já nebudu rozmazávat a já su rád když je s kým jezdit.

Citace | Odpovědět

08.04.2013   19:18   #10701 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

Jeden vzkaz trochu jiným spůsobem, ale jinak to nejde. Takže kopie ať je to vyřešené

JosJose - Snad mě to Saimon odpustí, že jsem zneužil Hynka, ale jináč to nejde i když to možná smaže co já vím Tak se jen vyjádřím k tomu co jsem už nestihl a to je to, že Bůh je mi svědkem, že jsem tady nikomu nikdy nic nezáviděl a nevím kde na to Saimon přišel a spíše jestli to není naopak. Pokud jsem dělal pro Vás všechny kdykoli akci nikdy jsem nikomu nic nezakazoval a každý si ke mě mohl přinést jestli jídlo nebo pití a to jestli si u mě něco dal byla věc každého a toto na ostatních akcích většinou není možné.Jezdilo se kdykoli kdekoli a to taky nikde nebylo a ještě za to tvrdě každý platil. Takže pokud bych na někom chtěl zbohatnout Saimone, tak ne tímto zbůsobem a to že je ti to v očích i někomu jinému a ty víš koho myslím a všude to ventyluješ což je mi i Hynek i někteří jiní svědkem, tak nevím čím to je bo tys u mě konkrétně outratu nikdy neudělal bo ti to bylo asi proti srsti a nebojse nikdy mě to nevadilo Tod vše k tomu závidění a ted k pomlouvání jen v rychlosti. Pokud pravda nebo jeho osobní názor je u někoho pomluva a bere to tak, tak ať je mi to jedno, ale pokud se tu někteří chováme hůř jak ženské na trhu jak mi řekla i moje žena, tak je to fakt k zamyšlení a to by chtělo sraz kde si dáme po hubách jak napsal kdysy Sofťák a tím se to vyřeší, takže slibuji že ho ofiko zrobým, ale ještě nevím kdy ale dám vědět a můžeš dojet i ty Saimone nemám s tím problém Tak jen závěrem chci říct, že mě mrzí co tu vzniklo i když nevím sám proč, ale myslím si kvuli čemu a doufám, že si každý udělá o věci obrázek každý sám Jinak kluci kolama dolů a pokud mě Saimon neodblokuje, tak založím klubovnu Pánov jak jsme chtěli těsně před tím než byla založena tahle a budu tam kydat ty pičoviny co Saimon nesnáší Zdar

Citace | Odpovědět

08.04.2013   19:35   #10702 Téma: HODONÍN - PÁNOV

viki viki Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750

kurva Hynku co ta fotka di do prdele kdo si na to má zvykat okamžitě si dej starou fotku nebo řeknu saimonovi at ti sem zakáže přístup

Citace | Odpovědět

08.04.2013   19:36   #10703 Téma: HODONÍN - PÁNOV

pol1 pol1 Město: Hustopeče
IP:93.92.49.xxx
Offline 3/3207
Journeyman Gladiator UTV 1000

.KUBA> tak nějak

Citace | Odpovědět

08.04.2013   19:47   #10704 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Beli Město: Šardice
IP:89.190.63.xxx
Offline 0/2009

Ty brďo , blokování uživatelů to už je fakt mazec to ses teda předvedl Saimone



Naposledy editováno 08.04.2013 19:48:23

Citace | Odpovědět

08.04.2013   19:55   #10705 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Luboš Luboš Město: Slavičín
IP:5.104.19.xxx
Offline 5/1757

padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina - serte na to nebo z toho bude sraz každý týden, ale tak po 5ti lidech

Citace | Odpovědět

08.04.2013   19:59   #10706 Téma: HODONÍN - PÁNOV

.KUBA .KUBA Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A

08.04.2013   20:05   #10707 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

viki> Te není s tímto nic společné. Jeden ko... se mi opíral o fotku kluka tak sem to peventivně přehodil.

Citace | Odpovědět

08.04.2013   20:26   #10708 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Aligator.avs Město: Zlín
IP:217.115.248.xxx
Offline 12/12416
Journeyman Gladiator X8, Journeyman Gladiator X8

máte to tu veselé saimon prodá kolku kdo nebude jeho kamarád toho blokne ale psát tu už nikdy nebude -
hlavně že jste na sebe jak psi se tu na to vyserte jděte zpět na klubovnu která fungovala a bude to zas jako dřív

Citace | Odpovědět

08.04.2013   20:32   #10709 Téma: HODONÍN - PÁNOV

PeterSoftak PeterSoftak Město: Kopčany
IP:85.135.158.xxx
Offline 0/1373
Can-Am Commander 1000 LTD, Can-Am Outlander 800R Max H.O. EFI LTD.

.KUBA>

Citace | Odpovědět

08.04.2013   20:38   #10710 Téma: HODONÍN - PÁNOV

viki viki Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750

tady to nekdo obsere- jdu vyjebat ženu

Citace | Odpovědět

Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.



English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.44s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce