28.10.2011 20:37
viki
Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750
07.04.2013 22:28 #10681 Téma: HODONÍN - PÁNOV
Saimon
Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 1/9294
Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Access Motor Max 250
07.04.2013 22:30 #10682 Téma: HODONÍN - PÁNOV
Saimon
Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 1/9294
Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Access Motor Max 250
07.04.2013 22:31 #10683 Téma: HODONÍN - PÁNOV
viki
Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750
Ještě sem zapoměl napsat že mě třeba mrzí že se tu rozhádal ŠACL se zdenkem a nemalou zásluhu na tom má BELI!! on mě nevadí jako čtyřkolkář -srdce má , ale chvá se jak kokot v momentě kdy se to nehodí!!!! AUTA a ČTYŘKOLKY , jsou jiná oblast a to jak on dokáže to a to sehnat a za tolik a ten toho ojebal mě vadí dvojnáseb- on sám dobře ví kolik lidí v minulosti kam dostal!!!! když se bude chovat jako kolkař tak nemám výhrady a rád pojedu jak s ním tak se šaclem -TAKŽE KAŽDÝ SI HLEĎTE SVÉHO - A KOLKAMA SE BAVME -KOKOTI
07.04.2013 22:35 #10684 Téma: HODONÍN - PÁNOV
viki
Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750
Saimon>viki> Nemá pořád každého pomlouvat a hlavně závidět a má být, jak o každý. A né se jebat a pořád závidět. At si udělá svou klubovnu nebo at se chová, jak každý tady normálně a né vyjebaně!
Čtvrt roku nejezdil a teď bude dělat Kinga! Toho Kinga jsem mněl doma aten byl super 
08.04.2013 05:50 #10686 Téma: HODONÍN - PÁNOV
Jocker07
Město: Litovel
IP:85.71.25.xxx
Offline 0/1751
Can-Am Renegade 500, Journeyman Gladiator X8
08.04.2013 10:33 #10688 Téma: HODONÍN - PÁNOV
.KUBA
Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A
Nechcel sem tu na tyto spory reagovat,ale je to už dost.
Také sa mi nezdá že by nekdo TU od nás nekdo stáčel kilometry na kolce a pak ji prodával za předváděčku. Asi jinej gang?
A jak tu psal Jožka je lepší si to vyříkat radši z očí do očí,než se urážet jeden na druhého a tady psát neco co ani nevíme o co se jedná přesne.
08.04.2013 13:05 #10689 Téma: HODONÍN - PÁNOV
roman62
Město: Zdounky
IP:88.100.235.xxx
Offline 0/3244
Can-am Outlander 800 XT
08.04.2013 15:54 #10691 Téma: HODONÍN - PÁNOV
xsob
Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896
08.04.2013 16:21 #10692 Téma: HODONÍN - PÁNOV
Eda
Město: Rohatec
IP:109.80.221.xxx
Offline 0/1811
Can-Am Outlander 650 XT, TGB Blade 425
Saimon> Saimone tohle jsi vážně teda už přehnal co to tady meleš kdo koho pomlouvá a to že mu zakážeš přístup na klubovnu tak tím myslíš že se to vyřeší nebo co???
Hele tohle je veřejné forum tak toho nechej a hotovo
"nebo se naseru a založíme si svoju klubovnu"
tak přestaň blbnout a piš normálně
zdůůř
08.04.2013 16:51 #10693 Téma: HODONÍN - PÁNOV
.KUBA
Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A
08.04.2013 18:23 #10694 Téma: HODONÍN - PÁNOV
pol1
Město: Hustopeče
IP:93.92.49.xxx
Offline 3/3207
Journeyman Gladiator UTV 1000
08.04.2013 18:27 #10696 Téma: HODONÍN - PÁNOV
xsob
Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896
08.04.2013 18:31 #10697 Téma: HODONÍN - PÁNOV
palo7
Město: Hustopeče
IP:79.127.226.xxx
Offline 3/246
Kymco MXU 500
08.04.2013 18:40 #10698 Téma: HODONÍN - PÁNOV
oldgreen
Město: Olomouc
IP:178.17.87.xxx
Offline 5/6173
Journeyman Gladiator X8, Access Motor Tomahawk 300
08.04.2013 18:47 #10700 Téma: HODONÍN - PÁNOV
.KUBA
Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A
pol1> No já práve myslel že vy dva ste se neshodli,tak já už nevím a asi ani nerozumím.
Já když neco mám až tak strašne dúleťité tak tak to tomu človeku povím.
Na pískách sme si pokecali dobre s tema co tam spali a jak se popíjelo,tak snat každý povedel narovinu všecko.
No už to já nebudu rozmazávat a já su rád když je s kým jezdit.
08.04.2013 19:18 #10701 Téma: HODONÍN - PÁNOV
xsob
Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896
Jeden vzkaz trochu jiným spůsobem, ale jinak to nejde. Takže kopie ať je to vyřešené
JosJose - Snad mě to Saimon odpustí, že jsem zneužil Hynka, ale jináč to nejde i když to možná smaže co já vím Tak se jen vyjádřím k tomu co jsem už nestihl a to je to, že Bůh je mi svědkem, že jsem tady nikomu nikdy nic nezáviděl a nevím kde na to Saimon přišel a spíše jestli to není naopak. Pokud jsem dělal pro Vás všechny kdykoli akci nikdy jsem nikomu nic nezakazoval a každý si ke mě mohl přinést jestli jídlo nebo pití a to jestli si u mě něco dal byla věc každého a toto na ostatních akcích většinou není možné.Jezdilo se kdykoli kdekoli a to taky nikde nebylo a ještě za to tvrdě každý platil. Takže pokud bych na někom chtěl zbohatnout Saimone, tak ne tímto zbůsobem a to že je ti to v očích i někomu jinému a ty víš koho myslím a všude to ventyluješ což je mi i Hynek i někteří jiní svědkem, tak nevím čím to je bo tys u mě konkrétně outratu nikdy neudělal bo ti to bylo asi proti srsti a nebojse nikdy mě to nevadilo Tod vše k tomu závidění a ted k pomlouvání jen v rychlosti. Pokud pravda nebo jeho osobní názor je u někoho pomluva a bere to tak, tak ať je mi to jedno, ale pokud se tu někteří chováme hůř jak ženské na trhu jak mi řekla i moje žena, tak je to fakt k zamyšlení a to by chtělo sraz kde si dáme po hubách jak napsal kdysy Sofťák a tím se to vyřeší, takže slibuji že ho ofiko zrobým, ale ještě nevím kdy ale dám vědět a můžeš dojet i ty Saimone nemám s tím problém Tak jen závěrem chci říct, že mě mrzí co tu vzniklo i když nevím sám proč, ale myslím si kvuli čemu a doufám, že si každý udělá o věci obrázek každý sám Jinak kluci kolama dolů a pokud mě Saimon neodblokuje, tak založím klubovnu Pánov jak jsme chtěli těsně před tím než byla založena tahle a budu tam kydat ty pičoviny co Saimon nesnáší Zdar
08.04.2013 19:35 #10702 Téma: HODONÍN - PÁNOV
viki
Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750
08.04.2013 19:36 #10703 Téma: HODONÍN - PÁNOV
pol1
Město: Hustopeče
IP:93.92.49.xxx
Offline 3/3207
Journeyman Gladiator UTV 1000
08.04.2013 19:59 #10706 Téma: HODONÍN - PÁNOV
.KUBA
Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A
08.04.2013 20:05 #10707 Téma: HODONÍN - PÁNOV
xsob
Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896
08.04.2013 20:26 #10708 Téma: HODONÍN - PÁNOV
Aligator.avs
Město: Zlín
IP:217.115.248.xxx
Offline 12/12416
Journeyman Gladiator X8, Journeyman Gladiator X8
08.04.2013 20:32 #10709 Téma: HODONÍN - PÁNOV
PeterSoftak
Město: Kopčany
IP:85.135.158.xxx
Offline 0/1373
Can-Am Commander 1000 LTD, Can-Am Outlander 800R Max H.O. EFI LTD.
08.04.2013 20:38 #10710 Téma: HODONÍN - PÁNOV
viki
Město: Hodonín
IP:212.96.165.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750
Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.
Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.44s