asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


jpj_forest pridat reklamu

Téma: HODONÍN - PÁNOV

28.10.2011   20:37

viki viki Město: Hodonín
IP:95.173.87.xxx
Offline 8/2987
Kawasaki KVF 750, Kawasaki KVF 650, Polaris Sportsman X2 500 EFI, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Kawasaki KVF 750, Polaris Sportsman XP 850/EPS Touring, Kawasaki KVF 750

Naposledy editováno 24.12.2016 00:19:17

Odpovědi: HODONÍN - PÁNOV

02.04.2013   18:55   #10561 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Martinák Martinák Město: Brno-Město
IP:90.179.84.xxx
Offline 2/4431

Libor.4> moooc krasnej kopecek

Citace | Odpovědět

02.04.2013   19:08   #10562 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

Martinák> Znáš ho?

Citace | Odpovědět

02.04.2013   19:10   #10563 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.64.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

Libor.4> No akce a kopec pěkný, ale myslím ho všichni nejeli či co

Citace | Odpovědět

02.04.2013   19:15   #10564 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

NN, někteří se aji posrali a někteří to chtěli dat jen na zadek!

Citace | Odpovědět

02.04.2013   19:19   #10565 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.64.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

Libor.4> No Karel co bys chtěl naschvál si nedal zadek bo posraně se už rozjel ale jináč kopeček fakt fajnový

Citace | Odpovědět

02.04.2013   20:14   #10566 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Martinák Martinák Město: Brno-Město
IP:90.179.84.xxx
Offline 2/4431

Libor.4> no myslim si, ze sem jeste nemel tu cest se po nem kutalet

Citace | Odpovědět

02.04.2013   20:26   #10567 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Martinák Martinák Město: Brno-Město
IP:90.179.84.xxx
Offline 2/4431


takhle to dopadne, kdyz date auto k belimu do servisu

Citace | Odpovědět

02.04.2013   20:33   #10568 Téma: HODONÍN - PÁNOV

PeterSoftak PeterSoftak Město: Kopčany
IP:85.135.201.xxx
Offline 0/1373
Can-Am Commander 1000 LTD, Can-Am Outlander 800R Max H.O. EFI LTD.

Libor.4> ten kopec nemá chybu fakt krásný

Citace | Odpovědět

02.04.2013   20:41   #10569 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Beli Město: Šardice
IP:89.190.63.xxx
Offline 0/2009

Martinák> pěkně borci tak to já jsem teda těžký břídil

Citace | Odpovědět

02.04.2013   21:08   #10570 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

Martinák> Pískovna Drnovice

Citace | Odpovědět

02.04.2013   21:14   #10571 Téma: HODONÍN - PÁNOV

dejv dejv Město: Kozojídky
IP:80.251.251.xxx
Offline 1/869
Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Shineray XY 250STIXE

Libor.4> Pěkné, jenom přemyšlim s kama bych se na ten kopec díval spodek nebo vršek

Citace | Odpovědět

02.04.2013   21:43   #10572 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Martinák Martinák Město: Brno-Město
IP:90.179.84.xxx
Offline 2/4431

Libor.4> kurna, to nemam tak daleko.

Citace | Odpovědět

02.04.2013   21:53   #10573 Téma: HODONÍN - PÁNOV

danyquad danyquad Město: Brno-Bystrc
IP:84.21.119.xxx
Offline 2/3684
Can-Am Outlander 800R X xc, Can-Am Outlander 650 XT

Libor.4> zdarec. Karel říkal, že mi budete v sobotu jezdit skoro za barákem

Citace | Odpovědět

02.04.2013   22:35   #10574 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Libor.4 Libor.4 Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/677

dejv> Spodek, vršek, spodek vršek, spodek, vršek..................

Citace | Odpovědět

02.04.2013   23:00   #10575 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Beli Město: Šardice
IP:89.190.63.xxx
Offline 0/2009

Libor.4>dejv> Spodek, vršek, spodek vršek, spodek, vršek..................



tak to by mě nebavilo

Citace | Odpovědět

04.04.2013   06:44   #10576 Téma: HODONÍN - PÁNOV

PeterSoftak PeterSoftak Město: Kopčany
IP:85.135.189.xxx
Offline 0/1373
Can-Am Commander 1000 LTD, Can-Am Outlander 800R Max H.O. EFI LTD.

No to je zase nuda tady dpc. Tak neco na pobavení od Rudu z Ostravy

http://www.frekvence...meId=20&itemId=18672



http://www.frekvence...meId=20&itemId=18672

Citace | Odpovědět

04.04.2013   09:07   #10577 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

PeterSoftak> Asi jinej gang

Citace | Odpovědět

04.04.2013   13:41   #10578 Téma: HODONÍN - PÁNOV

.KUBA .KUBA Město: Skalica
IP:77.48.69.xxx
Offline 0/3749
Can-Am Outlander 650 Max, Polaris Sportsman 800/EFI, Journeyman Gladiator 510 RX-A

Zdarec a co vás bude zajimat tady na videu auta,nebo baby?

Citace | Odpovědět

04.04.2013   16:35   #10579 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

.KUBA> No mě by spíš zajímalo co má v tom Chevroletu za motor kurva jede to jak kráva

Citace | Odpovědět

04.04.2013   18:07   #10580 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

Josejose> A mě by zajímalo kdy se kurva něco u tebe bude konat, ideálně když nebudu někde v hajzu

Citace | Odpovědět

04.04.2013   18:56   #10581 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

xsob> Kurva nevím, ale pro kamarády něco vymyslím neboj

Citace | Odpovědět

04.04.2013   19:01   #10582 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

Josejose> To doufám. Kolka plače že nejezdí, stará nadává že sem furt doma, játra plačou že sou měký, tak čekám kdy se ozveš S milou sem to vyřešil, za chvilu jedu na konferenci do soboty, tak tím ji vyřeším

Citace | Odpovědět

04.04.2013   19:17   #10583 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

xsob> No vidím, že ti až tak špatně néní a tento víkend ti játra aspoň trochu stvrdnou a potom to u mě dorazíme jek dokončím kawču

Citace | Odpovědět

04.04.2013   19:28   #10584 Téma: HODONÍN - PÁNOV

xsob xsob Město: Hostěradice
IP:109.81.252.xxx
Offline 2/7896

Josejose> Dobrá, zejtra to beru jako tréning na odpanění kawky

Citace | Odpovědět

04.04.2013   19:35   #10585 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

xsob> Tak ju odpaníme spolu ju

Citace | Odpovědět

04.04.2013   20:53   #10586 Téma: HODONÍN - PÁNOV

PeterSoftak PeterSoftak Město: Kopčany
IP:85.135.199.xxx
Offline 0/1373
Can-Am Commander 1000 LTD, Can-Am Outlander 800R Max H.O. EFI LTD.

No tak aj ja neco pridám do vienka, ale len pre silné žalúdky . U JEZERA HROCHÚ :

Citace | Odpovědět

04.04.2013   21:20   #10587 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Josejose Josejose Město: Hodonín
IP:31.192.72.xxx
Offline 0/3186
Kawasaki KVF 750 4x4

PeterSoftak> Týýýý vole to jsem si chtěl dnes zašukat a mám po chuti dík

Citace | Odpovědět

04.04.2013   21:47   #10588 Téma: HODONÍN - PÁNOV

dejv dejv Město: Kozojídky
IP:80.251.251.xxx
Offline 1/869
Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Shineray XY 250STIXE

PeterSoftak> Tak to je hnus, du blejt

Citace | Odpovědět

04.04.2013   21:49   #10589 Téma: HODONÍN - PÁNOV

Beli Město: Šardice
IP:89.190.63.xxx
Offline 0/2009

PeterSoftak> kuva Peťane tebe někdo dneska nasral?

Citace | Odpovědět

04.04.2013   22:14   #10590 Téma: HODONÍN - PÁNOV

PeterSoftak PeterSoftak Město: Kopčany
IP:85.135.199.xxx
Offline 0/1373
Can-Am Commander 1000 LTD, Can-Am Outlander 800R Max H.O. EFI LTD.

Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.

Novinky a reportáže





English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.29s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce