QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

Povinné ručení, ze kterého opravíte i své vlastní auto? Jde to

Autor: PR článek | Datum: 06.08.2018 | Zobrazeno: 3521×

Povinné ručení, ze kterého opravíte i své vlastní auto? Jde to U povinného ručení nejde vždy jen o nejnižší cenu, ale i o kvalitu produktu. Za pár korun navíc můžete dostat povinné ručení, ze kterého si v případě potřeby opravíte vlastní auto a pokryjete řadu dalších rizik včetně odcizení vozidla.


Bez povinného ručení vůbec nevyjíždějte

Povinné ručení musíte mít sjednané už v momentě, jakmile vyjedete s autem na pozemní komunikaci. Žádná ochranná lhůta neexistuje. Kdyby vás zastavila policie a ukázalo se, že nejste pojištění, na místě dostanete pokutu až 3 000 Kč. Pokud se váš případ dostane do správního řízení, zaplatíte pokutu až 40 000 Kč. Má to svůj smysl. Jakmile se stanete viníkem dopravní nehody, škody mohou být obrovské a zaplatíte je právě z povinného ručení.

Povinné ručení, ze kterého čerpáte, i když jste viníkem nehody vy

Na trhu je mnoho variant povinného ručení a záleží jenom na vás, jaké si nakonec vybere. Liší se cena i kvalita produktu. Vznikla škoda na vozidle i vám? Ve většině případů máte smůlu a pokud nemáte sjednané havarijní pojištění, budete si auto opravovat na vlastní náklady. Existuje ale povinné ručení, ze kterého můžete zaplatit škodu na vlastním vozidle do výše 10 000 Kč, přestože jste nehodu zavinili vy. Tento bonus nabízí ČSOB Pojišťovna se svým produktem povinné ručení Premiant. Zároveň vám pojišťovna zaplatí půjčovné do výše 10 000 Kč, pokud je vaše auto nepojízdné a potřebujete náhradní vozidlo.

V rámci povinného ručení toho můžete od ČSOB Pojišťovny získat ještě mnohem víc.

  • pojištění okenních skel
  • živelní pojištění
  • střet se zvěří a poškození zvěří
  • odcizení vozidla
  • úrazové pojištění přepravovaných osob
  • pojištění zavazadel a přepravovaných věcí
  • úrazové pojištění řidiče s doživotní rentou

S tímto nadupaným balíčkem povinného ručení budete během svých cest naprosto v klidu. Pokud byste se chtěli pojistit ještě proti dalším rizikům, jako je například vandalismus nebo jakékoli jiné poškození vozidla stačí, když si online sjednáte havarijní pojištění.Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 5.00 Známkováno: 1x

Další články

5 let záruka na všechny stroje CFmoto

11.03.2021, Články
I vy jste se v tomto roce stali, nebo se stanete, součástí rodiny majitelů čtyřkolek a motocyklů CFMOTO? Máme pro vás vy...

Čtyřkolky CFMOTO nyní se zárukou 5 let

09.04.2020, Články
Zajímavá zpráva přišla od společnosti Journeyman CZ, dovozce motocyklů a čtyřkolek CFMOTO. Nově se zákazníci mohou těšit...

15.000,- sleva na všechny jednoválcové Gladiatory!

17.01.2020, Články
Pořiďte si v termínu 13.1. až 14.2. nejprodávanější čtyřkolky na trhu za fantastické ceny již od 115.000,- vč. DPH!...

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2022 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.11s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce