Registrovaný
Offline
| Nick: | Ratatoulle |
| ID: | 85264 |
| Město: | Kladno |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 14 let |
| ICQ: | - |
| Web: | |
| Adresa profilu: | https://www.quadmania.cz/profil/Ratatoulle/ |
Poslední přihlášení: 10.04.2012 17:05 Registrace: 12.08.2011
| Založená témata | ||
|---|---|---|
| Schéma Bashan 125 | 04.04.2012 | Čínské |
| ATV 110 Nedobíjí | 21.10.2011 | Čínské |
| Seřízení rozvodu-nepravydelný chod | 03.09.2011 | Čínské |
| Nejde nastartovat ATV 110 | 28.08.2011 | Čínské |
| Výměna převodovky | 12.08.2011 | Čínské |
| Vložené příspěvky | ||
| Primula> Díky moc. | 04.04.2012 | Čínské |
| quattromas> Ještě jsem zapoměl-rozvod je... | 11.09.2011 | Čínské |
| Kovboy> A jinak ještě k té ,,zbytečné´´ ... | 11.09.2011 | Čínské |
| quattromas> Jinak vám mnohokrát díky za ... | 11.09.2011 | Čínské |
| Kovboy> Jestli máte tyhle nemístné pozná... | 11.09.2011 | Čínské |
| dick> Baterie je fungl nová a nabitá 12,... | 28.08.2011 | Čínské |
| Primitiv> Magneto se samo pootočit nemůž... | 28.08.2011 | Čínské |
| Vážně není nikdo kdo by mi mohl poradit ... | 13.08.2011 | Čínské |
Uživatel:Koldas, Vytvořeno: 11. Září
Uživatel:casper, Vytvořeno: 21. Září
Uživatel:francoise, Vytvořeno: 24. Červenec
Uživatel:francoise, Vytvořeno: 24. Červenec
Uživatel:Tommi_82, Vytvořeno: 23. Červen
Uživatel:Svojza, Vytvořeno: 4. Prosinec
Uživatel:Jarin4X4, Vytvořeno: 28. Duben
Uživatel:Jarin4X4, Vytvořeno: 28. Duben
Uživatel:hejda11, Vytvořeno: 16. Říjen
Uživatel:Dutch500, Vytvořeno: 11. Únor
Uživatel:Jarin4X4, Vytvořeno: 28. Únor
Uživatel:Gregi, Vytvořeno: 5. Srpen
Uživatel:Reski, Vytvořeno: 3. Leden
Uživatel:PeeKay, Vytvořeno: 9. Prosinec
Copyright © 2008-2026 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.13s