asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


banner

Téma: Atv 250ccm - studené starty

09.10.2018   07:27 Čína Ostatní čtyřkolky

xcom2 xcom2 Město: Adamov
IP:176.62.235.xxx
Offline 1/0

Ahoj. Prosím zkušenější o radu. Pročítal jsem to hodně, spousty názorů, zkusím se zeptat konkrétně.

Mám ATV Hummer 250ccm, vzduch - označení motoru je 166FMM, karbec vyčištěň, je tam nejspíš Keihin PZ27 nebo 30. Mám manuální sytič. Pokud je teplo není problém, nastartuji na sytič nechám chvíli klapat a pak vyrazím, chvíli si hraju se sytičem (jinak chcípe nebo stříli) a jak se zahřeje jde to krásně.
Horší je to nyní kolem těch 5°C - startovat je nutné bez plynu a taky to chvíli nechat klapat, pač jak hned přidám plyn okamžitě chcípne (což jak jsem četl nejsem sám). Jenže já mám nízký otáčky, když je to studený - i se sytičem prostě jak je chladněji to téměř nechytne (kdo ví co bude kolem 0 až budu celý den v lese)- řešením není přidání plynu či volnoběžných otáček, protože to stejně nezabírá a po zahřátí mám zase pak děsný otáčky vysoký. Navíc to ustálení jako když bylo léto je tak možná až po 3km jízdy.

Co mě zaráží je to, že to má dlouhou přírubu karburátoru - měl jsem to venku, to koleno je dlouhé skoro 14cm (vnitřní průměr je 30mm). Myslím si, že to může být jeden z problémů, protože pokud ho nahřeji před jízdou (horkovzdušnou pistolí) pak to chytne parádně a i se to chová víc jak v létě.
Pomůže, kdybych koupil koleno kratší ze SHINERAY 250STXE ?? - vypadá, že by tam mohlo jít a má 8cm, to by bylo už rozumnější. Zkoušel to někdo ?? Půjde mi to seštelovat ?

Případně nemá někdo nějaký tip jak tomu pomoci, nebo jak to vyřešit ? Vzduchový filtr je obyčejný, nevím zda by pomohl nějaký lepší, ventily a svíčku (předepsanou NGK) jsem zkoušel.

Moc díky

Odpovědi: Atv 250ccm - studené starty

Nejsou vložené žádné příspěvky. Buďte první, kdo bude reagovat na toto téma.

Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2018 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.24s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce