asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


banner

Téma: Výměna moto za ATV.třeba se najde

04.09.2018   18:19

ready650 ready650 Město: Karolinka
IP:185.69.68.xxx
Offline 1/15

Po úraze mi hapruje pravá noha,občas není spolehnutí.Takže,i když nerad(kupováno jako srdcovka),vzhledem k tomu,že za poslední dva roky nenajeto prakticky nic,napadlo mně vyměnit moto za čtyřkolu,tam nemusím řešit držení moto na noze,když stojím.A řídítek se tak nějak nehodlám vzdát.Čtyřkolu jako takovou vyzkoušenou mám,provozní náklady neřešme,na cesty kolem komína určitě v pohodě,semtam lehká práce kolem domu,na zbytek mám dva traktory.
Pár dat o moto.Yamaha Ténéré 660 2012,kupována mnou jako fungláč,vše fabrický původní origoš(gumy,řetězovka,brzdy,výfuk),najeto necelých 13000 km,s tou nohou to prostě nejde,díky ní je i pár škrábanců,po zastavení jsem ji hold neudržel a šli jsme k zemi.Více info a foto vážnému zájemci.STK teď propadlo(byla do 08/2018),nová by se udělala v rámci evidenčky,ať ji má nový majitel na 2 roky.
Představa o ATV.Úplně vyhraněný nejsem,klidně i zánovní čínu typu X550,X8(mnohé si umím opravit),soused chválí Kymco 500,u japonců pouze legální homologace,co vím určitě,tak pouze dlouhou.Škrábance neřeším,100% funkčnost ano.
Proč takto?No,mohl bych prodat a zase koupit,ale takto by se zabily dvě mouchy jednou ranou(odhlásit moto a hned přihlásit ATV) a ušetří se něco času a cest.A protistrana by to měla stejně.
Na výměnu určitě nespěchám,motorčička stojí v garáži už dlouho,takže tam klidně ještě chvilku postojí,ocením férovost,sám ji nabízím.
Třeba se někdo najde,kdo přemýšlí nad jednou stopou a klapne to.Za pokus to stojí.

Odpovědi: Výměna moto za ATV.třeba se najde

Nejsou vložené žádné příspěvky. Buďte první, kdo bude reagovat na toto téma.

Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2018 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.27s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce