asp_leden_2013

QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo


banner

Téma: Spouštíme novou sekci fóra: poradna

26.08.2013   14:27

jarda jarda Město: Zeleneč
IP:94.113.250.xxx
Offline 4/33

Vážení uživatelé diskusního fóra serveru Quadmania.cz,

rádi bychom vás informovali, že od 26.8.2013 spouštíme novou sekci diskusního fóra nazvanou „poradna“. Poradny budou rozděleny do dvou sekcí: obecné poradny a firemní poradny a každá jejich podkategorie bude mít své poradce. Odpovědi na vaše dotazy budou probíhat stylem „dotaz -> odpověď“ a zveřejněné budou jen slušné dotazy. Obecné poradny budou rozděleny dle značek a každý dotaz by tedy měl směřovat ke konkrétní značce, kde se mu poradce bude snažit odpověďet. Pokud někdo z vás bude mít zájem stát se poradcem vybraných značek, prosíme kontaktujte nás a domluvíme se. U firemních poraden budou na vaše dotazy odpovídat zástupci vybraných firem.

Poradna je dostupná na této adrese: http://www.quadmania.cz/poradna/

Od 26.8.2013 dále končí veškerá účast firemních uživatelů a obchodníků v diskusním fóru na serveru Quadmania.cz. Fórum bude určeno pouze pro soukromé osoby, nikoliv pro pracovníky firem a obchodníky se čtyřkolkami a příslušenstvím. Tito uživatelé budou moci odpovídat na dotazy čtenářů právě v nově vzniklých poradnách. Ukončení diskuse ve fóru se tedy týká všech, kteří pobírají od svého zaměstnavatele mzdu (obchodní zástupce, mechanik, prodejce apod.) nebo jsou přímo majiteli / jednateli firmy. Týká se to i těch uživatelů, kteří obchodují se čtyřkolkami po večech a o víkendech, ale práci mají na plný úvázek jinde.

Z důvodů neustálých hádek, urážek a dalšího vzájemného napadání se celková situace natolik vyhrotila, že bylo nutné ukončit pro všechny firmy a obchodníky diskusi. Omlouváme se všem slušným diskutujícím - obchodníkům a firmám, kteří naše fórum používali. Nově máte možnost odpovídat na dotazy čtenářů v poradnách.

Děkujeme za pochopení.

Za server Quadmania.cz
Jaroslav Ducháček

Uzavřeno 26.08.2013 v 14:27 uživatelem jarda

Odpovědi: Spouštíme novou sekci fóra: poradna

Nejsou vložené žádné příspěvky. Buďte první, kdo bude reagovat na toto téma.

Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.

Téma je uzavřeno


English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2023 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.36s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce