QuadMania.cz


 ?
Registrace Zaslat heslo

Oleje Maxima vítězí v průzkumu

Datum: 29.08.2013 | Zobrazeno: 2890×

Oleje Maxima vítězí v průzkumu Průzkum ukázal, že je Maxima nejoblíbenější značka olejů a řetězových sprejů.


Jeden z největších a nejvýznamnějších světových motokrosových serverů, Vital MX (www.vitalmx.com), zveřejnil před několika dny výsledky svého rozsáhlého průzkumu uspořádaného mezi více než 300 000 registrovanými uživateli tohoto serveru z celého světa, především z Ameriky, Kanady, Austrálie, Velké Británie a Francie. Nejoblíbenější značkou olejů byly zvoleny americké oleje Maxima.
Průzkumu se účastnila zejména ta část uživatelů serveru Vital MX, kteří aktivně provozují motokros, enduro nebo off-road, a ti letos zvolili Maximu jako svoji nejoblíbenější značku olejů již třetím rokem po sobě.

Kromě kvality samotných produktů Maxima, o které se mohou přesvědčit i čeští motorkáři a čtyřkolkáři, je tato značka populární i díky své aktivní účasti ve vrcholovém motocyklovém sportu. Oleje Maxima používají nejlepší jezdci a týmy USA, s oleji Maxima se Ryan Villopoto stal již třikrát mistrem AMA Supercross i světového FIM World Championship, Maxima každoročně získává mnoho dalších titulů v AMA 250 Supercross, AMA 250 Motocross i v americkém mistrovství silničních motocyklů.
Kromě nejoblíbenějších olejů získala Maxima nejvíce hlasů i v kategorii Nejoblíbenější značka přípravků pro údržbu řetězů. Více ke stažení zde: Vital_MX_Audience_Survey_2013.pdf

O firmě MAXIMA

Vyvinuté v USA a testované v nejtěžších závodech světa - závodní oleje Maxima již nesčetněkrát prokázaly, že opravdu zvyšují výkon, prodlužují životnost motoru a dlouhodobě udržují motor ve špičkovém stavu. Oleje Maxima jsou vyvinuté pro specifické podmínky motocyklových a čtyřkolkových motorů, kterým tak díky tomu mohou poskytovat nejdokonalejší možnou ochranu.
Oleje Maxima proto používají profesionální závodní piloti i oficiální tovární týmy, doporučují je přední úpravci motorů, ve svých motorech je k plné spokojenosti používají hobby jezdci i amatérští závodníci, kteří s nimi získali bezpočty vítězství.

Podrobné informace o olejích Maxima naleznete na www.aspgroup.cz/d_maxima.html


Profil firmy

ASP Group s.r.o.

ASP Group Distributing je ryze česká společnost se silnou pozicí na trhu, která dováží a v síti svých prodejců distribuuje čtyřkolky, UTV, SxS, e-skútry, obojživelná vozidla, náhradní díly, příslušenství a doplňky předních světových značek. Oficiální dovozce více než 40 značek Jsme oficiální...Jak se vám líbil tento článek?

Průměr: 0.00 Známkováno: 0x

Další články firmy ASP Group s.r.o.

Pásový systém TJD pro čtyřkolky a UTV

21.11.2017, Články
Chladné počasí již o sobě dává vědět a zima zanedlouho udeří v plné síle. Sníh a mráz přináší spoustu problémů, ale i zá...

Nové přilby LS2 pro rok 2016

05.03.2016, Články
Firma LS2 si i pro letošní rok připravila takovou smršť nových modelů, že inovativnost téhle evropské značky se zdá být ...

Nová přídavná LED světla značky Shark

22.10.2015, Články
V nabídce firmy ASP Group se objevila řada nových doplňků na čtyřkolku či motorku. LED světla v odolném plastovém pouzdr...

English, Deutsch    Nahoru

Copyright © 2008-2021 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.83s

Nahlásit chybu / vylepšení na této stránce